تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ دي ساعت ۲۱:۵۳ بازدید: 208      نظرات: 0      کد مطلب: 10469

کارگروه امور نمایشگاهی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کارگروه امور نمایشگاهی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مهاباد  بمنظور برپایی نمایشگاهی ازدستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در دهه فجر امسال تشکیل جلسه داد.

ایرج شجاعی در این جلسه اظهار کرد: این نمایشگاه با 40 غرفه که 20 غرفه از آن به صنعت و معدن و 20 غرفه دیگر آن به سایر ادارات اختصاص دارد برپا می‎شود.

وی افزود: در روستاهای بزرگ شهرستان نیز با توجه به فراهم بودن زیرساختها امکان برگزاری نمایشگاه‎های بزرگ وجود دارد و دهیاران و بخشداران نیز می‎توانند نقشی فعال را در برپایی آن ایفا نمایند.

شجاعی در ادامه اظهار کرد: دبیرخانه نمایشگاه ستاد دهه فجر شهرستان مهاباد در اداره صنعت معدن و تجارت گشایش می‎یابد و ادارات و ارگانهای می توانند برای هماهنگی بیشتر با این دبیرخانه در تماس باشند.

وی اضافه کرد:  برگزاری این نمایشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید دستاوردهایی که در این چهل سال به دست آمده و پیشرفتهایی که در همه بخش ها صورت گرفته را به مردم نشان داد.

این نمایشگاه قرار است با برپایی غرفه های فرهنگی، هنری، صنعتی، نظامی و خدماتی با مشارکت نهادهای دولتی و مردمی دهه فجر امسال در سالن تعاون روستایی مهاباد برگزار شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد