تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي ساعت ۱۸:۲۷ بازدید: 977      نظرات: 0      کد مطلب: 10464

نیازی به فعالیت تاکسی اینترنتی جدید برای خدمات حمل و نقل عمومی در مهاباد وجود ندارد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست سازمان حمل و نقل شهری مهاباد گفت: نیازی به ورود شرکت خصوصی برای ارائه خدمات تاکسی اینترنتی در مهاباد احساس نمی شود.

شیرکو نورانی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به مازاد تاکسی‎های سطح شهر و تصمیم شورا و شهرداری مبنی بر نوسازی و بروز کردن سازمان حمل و نقل همگانی نیازی برای فعالیت شرکت جدید و ورود تاکسی‎های جدید دیده نمی‎شود.

وی افزود: قبل از درخواست شرکت‎های خصوصی برای فعالیت در مهاباد این پیشنهاد در شورای شهر مطرح شده و زیرساخت آن خریداری و فراهم شده است.

نورانی تصریح کرد: نظر جمعی سازمان حمل و نقل و شهرداری بر این است که تعدادی از تاکسی‎های موجود در سطح شهر در این زمینه فعالیت کنند. مشکل اصلی برای مخالفت با ورود شرکت‎های خصوصی ضربه زدن به معیشت تاکسی‎داران شهر مهاباد می‎باشد.

سرپرست سازمان حمل و نقل شهری مهاباد در ادامه با اشاره به برخی مشکلات در سیستم تاکسی‎های سطح شهر اظهار کرد: کندی به‎وجود آمده در سیستم پرداخت اینترنتی تاکسی‎های سطح شهر مربوط به بروز رسانی سیستم می‎باشد.

وی افزود: برای ارتقای سیستم و بروز رسانی، لازم است تمامی دستگاهها روشن و فعال باشند. در صورت بروز رسانی مشکلات مربوط به آن رفع می‎شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد