تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ دي ساعت ۱۸:۰ بازدید: 2642      نظرات: 2      کد مطلب: 10446

افتتاح موسسه فیلم‎سازی گسترش فیلم فقره‎قا مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، روز پنج‎شنبه مورخه 6 دیماه موسسه فیلم‎سازی گسترش فیلم فقره‎قا مهاباد با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان و علاقمندان به هنر سینما افتتاح شد.

قادر مرادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: گروه هنری فقره‎قا مدت 17 سال است که در قالب گروه هنری فرهنگی تئاتر و سینما و میان‎پرده مشغول به فعالیت است.

وی افزود: فعالیت موسسات فرهنگی و هنری یکی از زیرساختهای تقویت نیروهای جوان و هنرمند است که می تواند در رشد و ارتقای فرهنگی شهر در حوزه سینما و تئاتر تأثیر گذار باشد.

معاون برنامهریزی و توسعه فرمانداری مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: گروه فرهنگی هنری تئاتر فقره‎قا در چند سال گذشته همواره همکاری خوبی با فرمانداری مهاباد در زمینه کاهش آسیب‎های اجتماعی داشته است.

خشایار صنعتی ضمن تقدیر از عملکرد گروه هنری فقره‎قا افزود: مدیریت این موسسه برعهده فردیست که هنرش را برای خدمت به ارتقای فرهنگ شهروندان و کاهش آسیب‎ها ارائه کرده است و در این راستا نیز فرمانداری مهاباد آماده هرگونه حمایت و همکاری با این موسسه است.

هیوا نوربخش مدیر موسسه فیلم‎سازی گسترش فیلم فقره‎قا مهاباد نیز در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این موسسه کلاسهای آموزشی گروهی و خصوصی بازیگری، تدوین، نویسندگی، کارگردانی، عکاسی و... تدریس می‎شود.

وی افزود: ارتقای سطح هنری هنرمندان شهرستان مهاباد، تولید و ساخت مستند، سریال، کلیپ، فیلم کوتاه و برگزاری جشنواره‎ها و نمایشگاههای هنری و سینمایی از اهداف این مؤسسه است.

نوربخش تصریح کرد: کلیه هزینه‎ کلاسهای آموزشی این موسسه با تعرفه دولتی لحاظ می‎گردد و ثبت نام کلاسها همه روزه در نوبت صبح و عصر صورت می‎گیرد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مصطفی معروفی ۱۴۰۰/۸/۲۲
عالی موفق باشید
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

شرکو ۱۳۹۷/۱۰/۷
عالیه امید وارم موفق باشه به امیده روز هایه بهتر برای اقایه نوربخش

نظر خود را براي ما ارسال كنيد