تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۳۰ آذر ساعت ۱۹:۵۴ بازدید: 833      نظرات: 0      کد مطلب: 10420

جشن روز ملی ژیمناستیک در بوکان برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، جشن روز ملی ژیمناستیک با حضور جمعی از ورزشکاران و علاقه مندان به این رشته عصر پنجشنبه 29 آذرماه 1397 در بوکان برگزار شد.

مراسم گرامی داشت روز ملی ژیمناستیک در شهرستان بوکان در دو بخش دختران ساعت 11 صبح و پسران ساعت 17  با حضور چشمگیر ورزشکاران در سالن خانه تخصصی ژیمناستیک بوکان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان از جمله رئیس اداره ورزش و جوانان، مسئول امور بانوان بوکان برگزار شد، رشته های مختلف ژیمناستیک معرفی شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان در این مراسم گفت: ژیمناستیک ورزشی پایه است و محبوب است که هر قدر در این رشته توانمند باشیم این موضوع بر ورزش قهرمانی ما تاثیرگذار خواهد بود.

ملارحیمی با اشاره به تجهیز و بازسازی خانه تخصصی ژیمناستیک، افزود: بوکان از استعدادهای بسیار خوبی در این رشته برخوردار است و در صورت سرمایه گذاری بیشتر در آن می توانیم تعداد قهرمانان خود را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه بوکان در ژیمناستیک باید دارای جایگاه خاصی در استان و کشور باشد، اظهار داشت: بوکان در سالجاری توانسته بعداز مدت ها آرزوی جامعه ورزش ژیمناستیک را برآورده نمایید و از همین جا از اعضای هیئت ژیمناستیک بوکان تشکر ویژه نمایم و از حالا به بعد اعلام می کنم هیچگونه کم کاری از سوی هیئت قابل قبول نیست و باید با قدرت در حوزه قهرمانی ورود پیدا کند.

رئیس هیئت ژیمناستیک بوکان در این مراسم ضمن خیرمقدم گفتن ورزشکاران، مسئولان و حاضرین در جلسه به اهمیت ورزش کردن اشاره کرد و گفت: بعداز حدود چندین ماه فعالیت مداوم و پیگیری های مستمر اعضای هیئت ژیمناستیک بوکان، خانه تخصصی به بهره برداری رسید و مکانی درخور و شایسته ورزشکاران بوکانی ایجاد کردیم.

ابراهیم عثمانی ضمن اشاره به وضعیت جایگاه ژیمناستیک در بوکان و استان افزود: خانه تخصصی ژیمناستیک بوکان با حمایت های همه جانبه  دکتر عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش استان آذربایجان غربی و همچنین حمایت های روسای قبلی، فعلی و کارکنان خدوم اداره ورزش و جوانان و مسئولان شهرستان و آقای نادرمدنی رئیس هیئت ژیمناستیک استان آذربایجان غربی ایجاد شد و تاکنون با قدرت مشغول فعالیت می باشد.

در ضمن مراسم با اجرای حرکت توسط ورزشکاران و اهدای احکام انتصاب مسئولان کمیته های هئیت ژیمناستیک بوکان به پایان رسید.

سی ام آذر روز ملی ژیمناستیک نام گذاری شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد