تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۶:۵۶ بازدید: 699      نظرات: 0      کد مطلب: 10382

"کیفیت" به دستاویزی برای افزایش قیمت‌ها تبدیل شده است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون توسعه و برنامه‎ریزی فرمانداری مهاباد گفت: واژه "کیفیت" به دستاویزی برای افزایش قیمت لبنیات، میوه و برخی اقلام دیگر در مهاباد تبدیل شده است.
خشایار صنعتی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان مهاباد اظهار کرد: ساماندهی واحدهای تولید لبنیات در شهرستان باید از نظر بهداشت فردی، محیط کار و ابزار یکی از مواردی است که باید در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: متاسفانه برخی‎ها از ویژگی‎های خاص و متنوع تولید مواد لبنی سوءاستفاده می‌کنند و با توجیه کیفیت بالا مواد لبنی را با هر قیمتی که خود مناسب می‎دانند به فروش می‎رسانند.
صنعتی در ادامه اظهار کرد: به دلایل مسایل اقتصادی تولیدات خانگی از جمله دوغ خانگی، رب خانگی، کیک خانگی و... نیز در بازار عرضه می‎شوند که نیازمند نظارت هستند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهاباد نیز از فعالیت 35 واحد ماست‎بندی در شهر مهاباد خبر داد و گفت: 26 فقره از این واحدها بدون پروانه هستند.
صادق قادری افزود: وجود غرفه‎های عرضه محصولات آجیل و خشکبار نیز باید در نمایشگاه شب یلدا حضور داشته باشند.
شریف‌زاده، مسئول بازرسی اتاق اصناف مهاباد در ادامه اظهار کرد: در ماه جاری 868 مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان صورت گرفته و 68 مورد پرونده تخلف به ارزش 312 میلیون تومان تشکیل و به تعزیرات حکومتی شهرستان تحویل شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد