تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر ساعت ۱۶:۳۸ بازدید: 1573      نظرات: 1      کد مطلب: 10375

دستگیری سارقان به عنف در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارقان عنف در بوکان خبر داد.

سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: سارقان با ترفندهای متفاوت اقدام به سرقت می کردند و درپی خبری مبنی بر وقوع یک فقره سرقت، تیم‎های عملیاتی سریعا وارد عمل شده و در کمتر از 12 ساعت عاملین را دستگیر نمودند.

وی افزود: سارقان با ترفند کارگر خدماتی وارد منزلی شدند و مقداری صلا و جواهرات به همراه 4 گوشی موبایل را به سرقت بردند، ارزش اموال کشف شده از این سارقان یک میلیارد و دویست میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ محبعلی تصریح کرد: سارقان در یکی از باغ‎های بوکان دستگیر شدند و اموال مسروقه به همراه یک دستگاه خودرو سواری سرقتی کشف شد.

وی در ادامه با توصیه رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان در سفرهای زمستانه اظهار کرد: مسافرین قبل از سفر نسبت به بازدید فنی وسایط نقلیه خود اقدام کنند و تجهیزات زمستانی اعم از زنجیر چرخ، لباس گرم، سوخت کافی، جیره خشک و... را حتما به همراه داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان از 13 هزار تماس با فوریتهای پلیسی بوکان در 260 روز سالجاری خبر داد و گفت: تعداد 6 هزار و 500 مورد آن منجر به حضور پلیس در صحنه و تشکیل پرونده شده، این میزان تماس نشان دهنده اعتماد مردم به عملکرد پلیس است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۹/۱۹
درود بر شما پلیس مردمی وفداکار

نظر خود را براي ما ارسال كنيد