تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۶ آذر ساعت ۲۰:۲۷ بازدید: 2339      نظرات: 3      کد مطلب: 10367

دفاع تمام قد نماینده مهاباد از عملکرد استاندار


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی با دفاع از عملکرد استاندار آذربایجان غربی حملات علیه وی را از جانب کسانی دانست که از قطع فساد و رانت ناراضی هستند.

جلال محمودزاده ضمن تبریک روز دانشجو و تقدیر از حضور استاندار آذربایجان غربی در جمع دانشجویان مشغول به تحصیل استان در دانشگاههای تهران اظهار کرد: علی‎رغم گلایه از عدم توجه دولت به استان آذربایجان غربی به جرأت می توان گفت دکتر محمد مهدی شهریاری یکی از موفقترین استانداران آذربایجان غربی بوده است.

وی افزود: سابقه حضور در مجلس و دستگاه دیپلماسی کشور یکی از پتانسیل‎‎ها و نقطه قوت دکتر شهریاری برای استانی با ویژگیهای خاص است.

محمودزاده تصریح کرد: روحیه فساد ستیزی و جلوگیری از رانت سازمان یافته استاندار در مدت کوتاه تصدی شهریاری بر این مسند، یکی از درخشانترین اقدامات وی بوده و همین امر باعث شده افرادی که دسترسی آنها به رانت و فساد قطع شده به بهانه‎های مختلف حملاتی را بر علیه استاندار با شایعه پراکنی انجام دهند.

نماینده مردم مهاباد ضمن تقدیر از عملکرد استاندار در مبارزه با رانت و فساد اظهار کرد: در سنوات گذشته از مرزهای استان هزاران تن میوه، خشکبار، پارچه، سوخت و مشتقات نفتی بدون طی تشریفات قانونی صادر و یا وارد می‎شد و درآمد آن به جیب تعدادی انگشت‎شمار می‎رفت ولی دکتر شهریاری با تصدی بر این مسند در روزهای اول در برابر آن ایستاد، با قطع رانت و فساد در این بخش درآمد حاصل از صادرات و واردات استان برای ارتقای شاخص‎های فرهنگی و اجتماعی ازجمله ساخت مدرسه، کمک به دانش‎آموزان بی‎بضاعت و... هزینه شد.

محمودزاده اضافه کرد: در یکسال گذشته استاندار فعلی و مجمع نمایندگان استان بیشترین جلسات را با حضور معاونین رییس جمهور و وزرا جهت توسعه استان برگزار کرده است و توانایی ویژه استاندار در جذب سرمایه‎گذاری خارجی برای توسعه استان یکی دیگر نقاط قوت مدیریتی شهریاری با توجه به مراودات سیاسی با سرمایه‎گذاران خارجی بوده است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: تلاش استاندار در راستای پر کردن شکاف اجتماعی و مسائل فرهنگی در بین کوردها و آذری‎ها و اقدامات وی در راستای مبارزه با فساد و رانت همواره موجب کاهش سوء استفاده عده‎ای شده و حملات برنامه ریزی شده و غیر مسئولانه چند روز گذشته توسط برخی افراد و کانالها نیز درهمین رابطه صورت گرفته است.

محمودزاده در پایان اظهار کرد: عده‎ای به بهانه‎های مختلف و با هدف جلوگیری از توسعه استان و فراهم کردن زمینه سواستفاده از خلاء مدیریتی درصدد پخش شایعه و تشویش اذهان عمومی هستند. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سید جلال نورانی ۱۳۹۷/۹/۱۶
از تمامی نماینده فقط جناب مهندس محمودزاده ازکولبران دفاع کرده است باید به چنین نماینده آفرین گفت..زنده باد.محمودزاده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد الیاسی ۱۳۹۷/۹/۱۶
با نام حدا اتغاقا من یکی از افراد این جامعه که در طول انقلاب توانسته ام با جناب دکتر شهریاری استاندار تلاشگر استان ملاقات حضوری داشته در مورد راه اندازی نیروگاه در مهاباد و برایم خیلی‌ زحمت و خیلی تشویق و راه اندازی در مهاباد بعنوان طرح اولویت دار در استان و تاکید بر راه اندازی امید وارم که در خدمتشان موفق شوند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد شریفی ۱۳۹۷/۹/۱۶
دفاع جناب محمود زاده به حق است جناب استاندار شخصیتی کار آمد وتوانا است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد