تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۴:۲۲ بازدید: 1070      نظرات: 0      کد مطلب: 10344

دفاع تمام قد فرماندار از مهاباد به عنوان یک شهر فرهنگی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد با دفاع از تلاش مسئولان برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی گفت: شهر مهاباد به عنوان یک شهر فرهنگی در تمام کشور مطرح است.

ایرج شجاعی در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: ترافیک برنامه‌های فرهنگی در مهاباد مسئولان استانی را هم شگفت زده کرده است.

وی ضمن تشکر و تقدیر از عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: قرار گرفتن نام شهر مهاباد در بالاتر از کلان‌شهرها در حوزه کتابداری و پایتخت کتاب، نشان از تلاش بی وقفه این نهاد در توسعه فرهنگ است.

شجاعی تصریح کرد: درحال حاضر شهر مهاباد به عنوان یک شهر قدرتمند در حوزه فرهنگی شناخته شده و کسب رتبه برتر در حوزه کتابداری در غرب کشور نیز یکی از افتخارات پرارزش در زمینه ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

وی در ادامه با اشاره به کسب رتبه برتر حقوق شهروندی، کسب رتبه برتر دوم کشوری در تکریم ارباب رجوع توسط سازمان تأمین اجتماعی و کسب افتخار مدیر نمونه در بین مراکز فنی و حرفه ای استان توسط شهر مهاباد اظهار کرد: تمامی این افتخارات بیانگر توسعه فرهنگی این شهرستان در زمینه‌های مختلف است.

امام جمعه مهاباد نیز در این جلسه ضمن تبریک روز جهانی معلولان اظهار کرد: بسیاری از ادارت و اماکن شهری غیر استاندارد بوده و نیازمند استانداردسازی هستند.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: معلولیت‌های موجود در جامعه بخشی ژنتیکی و بخشی نیز بدلیل تصادفات و سوانح در جاده‌های غیر استاندارد به وجود می آید که نیازمند توجه بیشتر است.
وی در ادامه با اشاره به آیاتی و احادیثی در خصوص لزوم توجه به معلولان تصریح کرد: خداوند به پیامبر اکرم (ص) نیز در خصوص رفتار مناسب با معلولان هشدار داده است و آیاتی نیز در زمینه تکریم جایگاه معلولان نازل شده است.
 
در این جلسه مسئول امور مالیاتی شهرستان، معاون برنامه ریزی فرمانداری، سرپرست جدید میراث فرهنگی، مدیر توزیع برق و مدیر دفتر خبرگزاری ایرنا در مهاباد معرفی شدند.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد