تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذر ساعت ۱۹:۳۳ بازدید: 3316      نظرات: 2      کد مطلب: 10336
به دنبال مسمومیت شهروندان

تالار پذیرایی حاشیه شهر گوگ تپه مهاباد پلمب شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد گفت: تالار پذیرایی حاشیه شهر گوگ تپه این شهرستان که در آن جمعی از اهالی این شهر دچار مسمومیت شدند، پلمب شد.
خشایار صنعتی روز یکشنبه افزود: پس از بررسی علت مسمومیت تعدادی از اهالی شهر گوگ تپه و به احتمال اینکه دلیل این مسمومیت ناشی از منابع آبی یا غذایی این تالار باشد، این مکان تعطیل و پلمب شده است.
وی اضافه کرد: نمونه برداری از آب شرب تالار که شامل 2 منبع آب روستایی و یک دهنه چاه بود، صورت گرفته و برای آزمایش و تشخیص منبع آلودگی به آزمایشگاه تخصصی ارسال شده است.
وی با اشاره به وضعیت مراکز درمانی و بیمارستانی مهاباد نیز گفت: تمامی مراکز درمانی و اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) در آماده باش کامل قرار دارند و خدمات پزشکی مورد نیاز در کمترین زمان به بیماران ارایه می شود.
وی در خصوص آخرین آمار افراد مسموم نیز اظهار داشت: تاکنون 57 نفر با علایم مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کرده اند که 50 نفر اهل مهاباد و هفت نفر اهل روستاهای شهرستان میاندوآب هستند.
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد گفت: حال عمومی این افراد رو به بهبودی گزارش شده و از بین این افراد 6 نفر در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد و یک نفر در بیمارستان میاندوآب برای مداوای بیشتر بستری شدند.
آبان ماه امسال نیز در روستای دریاس مهاباد بیش از 600 نفر بر اثر مصرف آب شرب یک دهنه چشمه آلوده دچار مسمومیت شده بودند که بیش از 100 نفر از آنان در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شدند. 
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۹/۱۲
سرچشمه آلوده است به دنبال چه میگردید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

قادری ۱۳۹۷/۹/۱۱
به همه ی ابهارسیدگی شود

نظر خود را براي ما ارسال كنيد