تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۰ آذر ساعت ۲۱:۵۳ بازدید: 2630      نظرات: 0      کد مطلب: 10332

45 نفر از اهالی شهر گوگ تپه مهاباد دچار مسمومیت شدند


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: 45 نفر از اهالی شهر گوگ تپه این شهرستان به علت علایم ناشی از مسمومیت به مراکز درمانی مراجعه کردند.
سامرند مرزنگ شامگاه شنبه افزود: این افراد با علایم مسمومیت شامل اسهال و استفراغ به مرکز بهداشت و درمان شهر گوگ تپه مراجعه کردند و معاینه پزشکی و اقدامات درمانی برای آنان انجام شد. 
وی اضافه کرد: چهار نفر از آنان نیز برای مداوای بیشتر به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد مراجعه کردند که سه نفر از آنان به صورت سرپایی مداوا و یک کودک خردسال بستری شدند. 
مرزنگ گفت: نمونه برداری از افراد بیمار انجام و برای بررسی علت مسمومیت به آزمایشگاه ارسال شد و هم اکنون تیم های بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت مهاباد در حال بررسی علت مسمومیت اهالی این شهر هستند. 
وی از اهالی شهر گوگ تپه خواست تا زمان مشخص شدن علت مسمومیت، مسایل بهداشت فردی و عمومی را رعایت کرده و در صورت داشتن علایم مسمومیت به نزدیک ترین واحد بهداشتی درمانی مراجعه کنند. 
به گفته برخی منابع محلی بیشتر افرادی که مسموم شدند، به یک مهمانی دعوت بودند و پس از بازگشت دچار علایم مسمومیت شدند. 
آبان ماه امسال نیز در روستای دریاس مهاباد بیش از 600 نفر بر اثر مصرف آب شرب یک دهنه چشمه آلوده دچار مسمومیت شده بودند که بیش از 100 نفر از آنان در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شدند. 
منبع: ایرنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد