تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۰ آذر ساعت ۱۸:۱۶ بازدید: 4122      نظرات: 3      کد مطلب: 10330

سرقت خودروی میلیاردی در مهاباد، سارقان دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری سارقان وانت هایلوکس 2017 از تبعه خارجی خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با استفاده از تجهیزات فنی و بروز پلیسی سارق اصلی بهمراه 2 نفر از همدستان در یکی از شهرستانهای همجوار شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند.

وی افزود: در بازجوییها سارقین اعتراف کردند که خودروی مذکور را به مبلغ 600 میلیون تومان در شهرستان مریوان فروخته اند و با اخذ نیابت قضایی و اعزام ماموران به مریوان، مالخر دستگیر و با انتقال به شهرستان مهاباد و بازجویی، نامبرده از فروش خودرو به شخصی با هویت معلوم در استان سیستان و بلوچستان اعتراف کرد.

ظهیریان تصریح کرد: متهم سیستان و بلوچستانی قصد انتقال خودرو به کشور پاکستان را داشت و قبل از این اقدام وی نیز دستگیر و خودروی توقیف شده به شهرستان مهاباد بازگردانده شد. خودروی توقیف شده به تبعه خارجی تحویل داده شد و متهمان طی تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی داده شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از کشف و ضبط 9 هزار و 758 قرص غیر مجاز و فاقد پروانه ساخت در سه مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی سطح شهر خبر داد و گفت: 3 نفر در این خصوص دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.

وی افزود: توصیه می شود شهروندان از خرید و استفاده بیرویه و غیر مجاز و فاقد علامت استاندارد خودداری کنند.

سرهنگ ظهیریان در ادامه از کشف 8 کیلوگرم مواد مخدر نوع تریاک در 2 عملیات جداگانه خبر داد و گفت: در عملیات اول مقدار 1 کیلو 500 گرم مواد مخدر تریاک از یک خودرو در محورهای مواصلاتی شهرستان ضبط و کشف شد، یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مراجعه قضایی تحویل داده شد.

وی افزود: در عملیات دیگر نیز یک دستگاه سواری که قبلا شناسایی شده بود 6 کیلو 500 گرم مواد از نوع تریاک کشف و ضبط و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

pouya carimi ۱۳۹۷/۹/۱۰
با عرض سلام و خسته نباشید
متاسفانه کمبود امکانات و تامین و رفاه باعث شده سرقت و کلاهبرداری و... به طرز فجیعی افزایش پیدا کند
برای جلوگیری از آن تنها راه مراقبت از اموال و وسایل خود است،پس هر گونه مال منقول و غیر منقول را با خیال راحت در کوچه و خیابان و... رها نکنیم و از مال خود بهتر مواظبت کنیم تا اینگونه موارد پیش نیاید
با تشکر.کریمی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کریم تیموری ۱۳۹۷/۹/۱۰
نها یت تشکر قدر دانی از تلاش سرهنگ رسولی اگاهی مها باد را دارم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امیر ۱۳۹۷/۹/۱۰
خسته نباشید به تمام اعضای محترم نیروی انتظامی شهرستان مهاباد.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد