تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ آذر ساعت ۱۶:۲۹ بازدید: 393      نظرات: 0      کد مطلب: 10321

برگزاری انتخابات خانه مشارکت مردم در سلامت مهاباد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، اولین جلسه شورای شهرستانی خانه مشارکت مردم در سلامت با حضور نمایندگان تشکل‌ها و نماینده اقشار در شهرستان مهاباد برگزار گردید.

حیدر داراب مسئول دبیرخانه سیاستگذاری سلامت استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این جلسه با رای گیری رییس و نائب رییس خانه مشارکت برای 2 سال انتخاب شدند.

وی افزود: هدف از تأسیس خانه مشارکت سلامت انتقال مشکلات این حوزه و اولویت‌های مرتبط با آن به نظام جامع سلامت و هدف گزاری براساس راهکارهای اعضای این شورا است.

وی تصریح کرد: در شهرستان‌های سراسر استان خانه سلامت تشکیل شده ولی انتخابات تعیین رییس و نائب رییس در برخی شهرها صورت نگرفته است.

مسئول دبیرخانه سیاستگذاری سلامت استان آذربایجان غربی در پایان اظهار کرد: آموزش‌های ارتقای سلامت از طریق اعضای خانه مشارکت به میانجی‌ها و مردم انتقال پیدا می‌کند و تا شهروندان پیام‌های سلامت را دریافت کنند.

انتخابات خانه مشارکت در اولین جلسه این نهاد مردمی صورت گرفت و از میان 3 نفر کاندیدای تصدی ریاست، سمکو سالکی به عنوان رییس و کیان بدرنیا به عنوان نائب رییس خانه مشارکت مردمی در سلامت مهاباد انتخاب شدند.

سمکو سالکی عضو انجمن زاگرس، نمایندگی جوانان در فرمانداری، مشاور فرمانداری و مدیرعامل انجمن پیشگیری از اعتیاد در مهاباد را در کارنامه دارد و کیان بدرنیا نیز عضو انجمن‌های علمی روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد و کشور می‌باشد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد