تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۷ آذر ساعت ۱۷:۴۶ بازدید: 3365      نظرات: 0      کد مطلب: 10314

مادر کودک آزار در مهاباد دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  دادستان مهاباد گفت: مادری که در این شهرستان دختربچه 6 ساله اش را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، به اتهام کودک آزاری دستگیر شد.
 اصلان حیدری روز چهارشنبه افزود: تحقیقات اولیه در مورد پرونده این کودک 6 ساله نشان داد که وی توسط مادرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: این مادر بی رحم در بازجویی های اولیه به بخشی از این کودک آزاری اعتراف کرد اما برای تکمیل پرونده، این مادر با حکم دستگاه قضایی هم اکنون در بازداشت به سر می برد.
حیدری گفت: پرونده این مادر در شعبه 102 کیفری دادگاه مهاباد در دست پیگیری است و پس از تکمیل تحقیقات و مشخص شدن دلیل این کودک آزاری، برای متهم حکم صادر می شود.
وی اضافه کرد: این دختربچه نیز هم اکنون در بیمارستان امام خمینی (ره) تحت مداوا و مراقبت قرار دارد و زمینه های انتقال وی بعد از ترخیص از بیمارستان به مراکز شبانه روزی بهزیستی فراهم شده است. 
این دختر بچه 6 ساله هفته گذشته توسط مادر و پدر خود (غیر بومی و ساکن مهاباد) با آثاری از سوختگی ناشی از آب داغ و وسایل گرم، کبودی در بدن و شکستگی استخوان پای راست توسط مادربزرگ ناتنی اش به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد منتقل شد.
انتشار تصاویر و اخباری از این دختر بچه در فضای مجازی این شهرستان موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شد. 
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد