تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۲ آذر ساعت ۱۴:۵۰ بازدید: 1011      نظرات: 0      کد مطلب: 10294

سریال " نشانی" به روی آنتن شبکه مهاباد


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، مراحل ساخت و تولید جدیدترین سریال صدا و سیمای مرکز مهاباد با حضور جمعی از مسئولان شهرستان رونمایی شد.

ساخت سریال نشانی از تازه ترین تولیدات صداوسیمای مرکز مهاباد پس از گذشت یک سال با قوت ادامه دارد.

هژار نورانی، تهیه کننده و کارگردان این سریال گفت: بستر داستان بر روی مسائل زیست محیطی و ویژگیهای گردشگری منطقه ازجمله غار سهولان و تالاب کانی برازان اتفاق می افتد و بازیگران هم در این راستا ایفای نقش می کنند.

قادر طه زاده، مدیر فیلمبرداری و تهیه کننده گفت:  وجه تمایز این سریال با تولیدات قبلی مرکز مهاباد، فیلمبرداری آن است که اکنون به نیمه راه رسیده است.

وی افزود: گاهی دریک سکانس 60 پلان ضبط کرده ایم و لنزها را به همان اندازه جابجا می کنیم که سبب می شود در زمان فیلمبرداری، شرایط سخت شود.

ابراهیم درخشنده، مدیر سیمای مرکز مهاباد هم با اشاره به اینکه این سریال قرار است در 13 قسمت 45 دقیقه ای به روی آنتن شبکه مهاباد برود،گفت: موضوعاتی از قبیل محیط زیست و جاذبه های گردشگری منطقه در این سریال نشان داده می شود.

جاودان زرین، مدیر برنامه ریزی و گروه کارگردانی هم گفت: سریال، داستانی معمایی و مرموز دارد و 100 بازیگر اصلی و فرعی در بیش از 50 لوکیشن به ایفای نقش می پردازند.

ایرج شجاعی، فرماندارشهرستان مهاباد هم در بازدید از مراحل ساخت این سریال گفت: هنرمندان و برنامه سازان،سربازان خط مقدم جنگ نابرابرجهانی و رسانه ای هستند که فرهنگ و ارزشهای جامعه را حفظ می کنند.

بهرام قوی بنیه، مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم گفت: سعی کردیم بطور متوسط در هر سال یک سریال در مرکز مهاباد تولید شود که در شرایط فعلی حائز اهمیت است.

منبع: صداوسیماارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد