تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱ آذر ساعت ۱۸:۶ بازدید: 669      نظرات: 0      کد مطلب: 10290
رییس شبکه دامپزشکی

پرونده متخلف عرضه آلایش مرغی فاسد در مهاباد بصورت جدی پیگیری می شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس شبکه دامپزشکی مهاباد از پیگیری جدی پرونده متخلف عرضه آلایش مرغی فاسد به بازار در مهاباد خبر داد.

بایزید حسن پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدلیل حساسیت موضوع و حجم بالای تخلف این پرونده بصورت بسیار جدی پیگیری می شود.

وی افزود: تمام مراحل ازجمله ورود به محل و امحاء، بصورت قانونی و با حضور بازرسان و نمایندگان دادگاه و ارگانهای مرتبط بوده و بلافاصله علیه شخص متخلف شکایت طرح شده و قرار بازداشت برای متخلفین صادر گردیده و درحال حاضر این پرونده در دادگاه مراحل قانونی خود را طی می کند.

حسن پور تصریح کرد: اگرچه در ابتدا شخص متخلف هر گونه رابطه را با جرم صورت گرفته  انکار می‌کرد اما با ارائه مستندات محکم و قانونی تخلف در دادگاه اثبات شده و شخص متخلف نیز در نهایت به جرم خود اعتراف کرده است. محل مورد نظر از مورخه 1 مردادماه در اجاره متخلف بوده و تمامی مستندات برای پیگیری جدی به دادگاه تحویل داده شده و پیگیری جدی آن تا حصول نتیجه و حکم قطعی دادگاه ادامه خواهد داشت.

رییس دامپزشکی شهرستان در پایان ضمن تشکر از همکاری سازمان شهرداری مهاباد برای همکاری در دفن بهداشتی  آلایش مرغی اظهار کرد: دفن کردن این حجم از مواد فاسد بصورت بهداشتی بسیار دشوار است ولی خوشبختانه این امر بصورت کاملا بهداشتی صورت گرفته است.

به گزارش هاژه، مورخه 1 آبانماه بیش از 40 تُن جگر مرغ غیرقابل مصرف به ارزش 400 میلیون تومان در کارگاهی در شهرک صنعتی شهرستان مهاباد کشف و ضبط شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد