تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۲:۵۴ بازدید: 5079      نظرات: 0      کد مطلب: 10286

کودک آزاری شدید در مهاباد/تنظیم شکایت علیه مجرم


رییس اداره بهزیستی شهرستان مهاباد با تایید ضرب و شتم یک کودک در این شهرستان گفت: حال عمومی این کودک چندان مساعد نیست و از لحاظ روحی و جسمی دچار لطمه های شدیدی شده؛از این رو هم اکنون در بیمارستان بستری و ممنوع الملاقات است.

 
 

مهران یوسفی رییس اداره بهزیستی شهرستان مهاباد در تشریح این خبر گفت : با گزارش دریافتی از بیمارستان امام خمینی(ره) مبنی بر یک مورد مشکوک به ضرب و شتم کودک، بلافاصله ماموران اورژانس اجتماعی این اداره در محل حاضر شدند و پس از بررسی وضعیت جسمانی وی علایم آن را مشاهده کردند و مشخص شد این کودک، یک دختر ۶ ساله است که آثاری از سوختگی ناشی از آب داغ و وسایل گرم و کبودی در بدن وی به وضوح دیده می شود؛ ضمن اینکه از ناحیه پای راست نیز دچار شکستگی شده است.

یوسفی با بیان اینکه آثار خشونت در بدن وی قابل رویت است،اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده و تایید شبکه بهداشت و درمان و اداره بهزیستی، شکایت علیه مجرم تنظیم و به مراجع قضایی تحویل شد.

یوسفی با بیان اینکه این کودک توسط مادربزرگ نانتی خود به بیمارستان منتقل شده است، اظهار داشت: هنوز علت این حادثه و انگیزه این کودک آزاری مشخص نیست

رییس اداره بهزیستی مهاباد با اشاره به اینکه در سال 97 موارد دیگری از کودک آزاری در مهاباد مشاهده شده است اما به شدت مورد اخیر نبوده اعلام نمود که در موارد گزارش شده کارشناسان اورژانس اجتماعی تا شش ماه وضعیت کودکان مورد آزار واقع شده را به صورت مرتب پیگیری می کنند تا در صورت تکرار عمل کودک آزاری اقدامات لازم در قبال خانواده آنها صورت گیرد.

رییس اداره بهزیستی مهاباد گفت: حال عمومی این کودک چندان مساعد نیست و از لحاظ روحی و جسمی دچار لطمه های شدیدی شده؛از این رو هم اکنون در بیمارستان بستری و ممنوع الملاقات است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد