تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان ساعت ۹:۵ بازدید: 893      نظرات: 0      کد مطلب: 10269

جزئیات حادثه انفجار کپسول گاز در روستای بیتوش سردشت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، کارشناس مسوول فوریت های پزشکی سردشت گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز خانگی در روستای بیتوش از توابع بخش مرکزی سردشت چهار نفر مصدوم شدند.
ریبین سوری اظهار کرد: پس از تماس شب گذشته اهالی این روستا مبنی بر انفجار کپسول گاز در یک منزل مسکونی مبنی بر مصدوم شدن چهار نفر، بلافاصله 2 دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی به همراه کادر مجرب به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با توجه به بعد مسافت و‌ دوری مسیر اهالی روستا مصدومان را با وسیله شخصی به سمت آمبولانس های فوریت های پزشکی منتقل کرده بودند تا در کمترین زمان ممکن تکنیسین های اورژانس بر بالین مصدومان حاضر شوند و اقدامات اولیه را شروع کنند.
سوری تصریح کرد: مصدومان که دچار سوختگی 10 تا 40 درصد شده بودند در بین مسیر تحویل آمبولانس ها می شوند و بر اساس اصول تریاژ اقدامات اولیه انجام و به بیمارستان منتقل می شوند. در بیمارستان نیز بلافاصله اقدامات بعدی و ویزیت توسط متخصص جراح عمومی انجام گرفته و به علت شدت جراحات یکی از مصدومان به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه اعزام شد.
وی در پایان اظهار کرد: حال عمومی سه نفر از مصدومان که در بیمارستان سردشت هستند مساعد گزارش شده و هم اکنون در مرکز درمانی تحت نظر هستند.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد