تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان ساعت ۰:۵۰ بازدید: 2365      نظرات: 0      کد مطلب: 10268

دستگیری دو برادر کلاهبردار در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری دو برادر کلاهبردار حرفه ای با شاکیانی از سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: دو برادر کلاهبردار به هویت معلوم با تطمیع افراد ساده لوح و پرداخت مبالغ ناچیز به نام آنها دسته چک اخذ کرده و اقدام به خریداری اموال می کردند سپس اموال را به قیمت زیر بازار در استانهای آذربایجان غربی و کوردستان به فروش می رساندند.

وی افزود: پس از کسب خبری مبنی بر اینکه مقدار زیادی اموال اعم از نخود، عسل، وسایل خانگی به صورت عمده توسط افرادی به هویت معلوم در سطح استان به ویژه شهرستان مهاباد، همچنین استان کوردستان به زیر قیمت معمول بازار به فروش می رسد، مراتب در دستور کار قرار گرفت و در نهایت متهمان در سطح شهرستان مهاباد شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

 ظهیریان تصریح کرد: این دو برادر ۲۰ نفر شاکی از کل کشور داشتند، و ارزش ریالی کل اقلام کلاهبرداری شده توسط آنها ۳ میلیارد تومان بود که با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی داده شدند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از توقیف دو خودروی سرقتی با تغییر سند و کلاسه در مهاباد خبر داد و گفت: 2 نفر متهم در این رابطه دستگیر شده اند و نامبردگان پس از اعتراق به بزه خود به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ ظهیریان با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی مناطق آلوده از جرم، از کشف 3 کیلو و 500 گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 50 نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر و 40 نفر از معتادین متجاهر در سطح شهر خبر داد و گفت: در میان این افراد 3 نفر باند قاچاقچی اصلی مواد و 7 نفر تهیه و توزیع کننده مواد مخدر نیز شناسایی شده اند.

وی افزود: در این خصوص 6 خودروی سواری و 4 دستگاه موتور سیکلت نیز از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد