تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان ساعت ۱۶:۵۴ بازدید: 943      نظرات: 0      کد مطلب: 10264
مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد در گفتگو با هاژه؛

درخواستی برای پخش مستقیم بازیهای تیم والیبال کوردبال صورت نگرفته است


 به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: تاکنون درخواستی برای پخش مستقیم بازیهای تیم والیبال کوردبال مهاباد از سوی مسئولان این تیم صورت نگرفته است.

بهرام قوی بنیه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: رسالت صدا و سیمای مرکز مهاباد خدمت به مردم این دیار است و مانند حوزه های دیگر آنچه در توان داشته برای ورزش شهرستان انجام داده است.

وی با اشاره به پوشش زنده مسابقات تیم والیبال در سالهای گذشته افزود: برای پوشش این بازی ها جدا از حقوق و اضافه کاری پرسنل هر بار 2 میلیون تومان از حساب صدا و سیما هزینه شده است.

قوی بنیه با اشاره به کمبود امکانات و غیر استاندارد بودن سالن ورزشی والیبال اظهار کرد: متاسفانه این سالن فاقد استاندارهای لازم برای تصویر برداری و صدابرداری است و جایگاه اختصاصی برای گزارشگر وجود ندارد، روزی باید در بالا گزارشگری کرد و بازی دیگر در پایین، اصلا برای دوربین و تصویربردار هیچ تضمینی وجود ندارد.

وی در ادامه اضافه کرد: هماهنگی های لازم برای پوشش زنده مدیریت منسجم و تخصصی را می طلبد و برای این امر تنها یک نفر می تواند تصمیم گیرنده باشد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد در ادامه با پراهمیت خواندن پوشش زنده مسابقات ورزشی اظهار کرد: صداوسیما فرصتی برای تیم های ورزشی برای جذب اسپانسر، معرفی برندها و تقویت تیم است و برهمین اساس این مرکز برای اعتلای ورزش مهاباد، علی الخصوص والیبال این شهر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. اگر مسئولان تیم کوردبال تمایل دارند می توانند با حضور در صدا و سیما  و برگزاری جلسه مشترک برای این امر هماهنگی های لازم را ترتیب دهند.

قوی بنیه در پایان با اشاره به بازیهای تیم فوتبال سردار بوکان اظهار کرد: مسئولان و هوادارن تیم سردار بوکان تقاضای پوشش بازیهای خود را از صدا و سیمای مرکز مهاباد داشتند اما بدلیل اینکه این مرکز در حوزه جغرافیایی صدا و سیمای استان (ارومیه) قرار دارد، ابتدا باید شبکه استانی آنرا پخش نماید، سپس شبکه مهاباد می تواند به زبان کوردی آن را پخش کند.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد