تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۷:۳۰ بازدید: 610      نظرات: 0      کد مطلب: 10238
در یازدهمین جلسه تنظیم بازار مهاباد اعلام شد

مرغ منجمد از سبد تنظیم بازار حذف شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیل هاژه، رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد از حذف مرغ منجمد در سبد تنظیم بازار شهرستان خبر داد.

عبدالرحمان کلیجی در یازدهمین جلسه تنظیم بازار شهرستان مهاباد اظهار کرد: مسئول تنظیم بازار استان اعلام کرده که عرضه گوشت مرغ منجمد در طرح تنظیم بازار شهرستان و استان حذف شده است.

وی افزود: سایت عرضه مرغ جهت تنظیم بازار در تهران بسته شده و در آینده مرغ منجمد با نرخ جدید عرضه خواهد شد.

کلیجی در پایان خواستار اعلام نیاز شهرستان به کالاهای اساسی بصورت هفته ای برای ارسال به استان شد و گفت: کمبود برخی کالاهای اساسی در شهرستان احساس نمی شود ولی در خصوص عرضه گوشت منجمد نیازمند برآورد است.

در ادامه رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نیز از تشدید بازرسی ها در شهرستان مهاباد خبر داد.

صادق قادری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از ابتدای مهرماه 2 هزار و 842 مورد بازرسی صورت گرفته است و 348 پرونده تخلف صنفی برای برخی متخلفان تشکیل و به مراجع قضایی معرفی شده اند.

وی افزود: ارزش این تخلفات دویست و 48 میلیون تومان برآورد شده است.
 
قادری در ادامه از توزیع 8 تن برنج و روغن، طرح تنظیم بازار در خلیفان خبر داد و گفت: این توزیع کالاهای اساسی در این منطقه توسط تعاونی ها صورت گرفته است.
 
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: 8 تن گوشت منجمد برای تنظیم بازار شهرستان برآورد و درخواست شده و در روزهای آینده در بازار توزیع خواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد