تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۰:۵۱ بازدید: 431      نظرات: 0      کد مطلب: 10236

جوان بوکانی به کنفرانس جوانان آسیا و اقیانوسیه دعوت شد


رییس جمعیت هلال احمر بوکان گفت: 'هادی احمدی' عضو مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر این شهرستان به عنوان نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در نشست جوانان کنفرانس آسیا و اقیانوسیه حضور می یابد.

 

انور بیادار روز سه شنبه گفت: این کنفرانس به میزبانی شهر مانیل فیلیپین برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 'احمدی' دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی بوکان است، بیان کرد: او به دلیل کسب عنوان نخست در سطح آذربایجان غربی و کشور و تسلط به زبان انگلیسی به این کنفرانس دعوت شده است.

وی ادامه داد: این کنفرانس با حضور 'فرانچسکو روکا' رییس فدراسیون صلیب سرخ جهانی، بیستم آبان ماه با حضور نمایندگانی از 49 کشور آسیا و اقیانوسیه برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این کنفرانس را ترویج فرهنگ رهبری و مدیریت جوانان در جوامع بین المللی عنوان کرد و افزود: دراین کنفرانس چالش های پیش روی جوانان در امر مدیریت و رهبری مورد بررسی قرار می گیرد.

بیادار گفت: این کنفرانس در راستای استراتژی 2020 و مشکلات و چالش های پیش روی جمعیت های ملی و همچنین کارگروه هایی در مورد استراتژی 2030 برگزار می شود.

 در استراتژی 2020 سه نقش مهم برای جوانان در نظر گرفته شده است که نقش جوانان به عنوان مدیر و رهبر، نقش جوانان به عنوان داوطلب که باید فعالیت ها در جهت تقویت فعالیت های داوطلبانه باشد و نقش جوانان به عنوان بهره مند را شامل می شود.

استراتژی2020 از برنامه های کلی صلیب سرخ جهانی برای تمامی کشور های جهان است که در چهار چوب برنامه های خاصی اجرا می شود.

 

منبع : ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد