تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۸:۳۴ بازدید: 556      نظرات: 0      کد مطلب: 10234

انتخاب هنرجوی خلاق انجمن سینمای جوانان مهاباد در کارگاههای آموزشی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: یکی از هنرجویان خلاق دوره فیلمسازی انجمن سینمای جوانان مهاباد به عنوان هنرجو خلاق جهت شرکت در کارگاههای تخصصی آموزشی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب شد.

رحیم بایزیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: صلاح عزیزیان هنرجوی دوره فیلمسازی سال 96 دفتر با کسب امتیاز به همراه 47 نفر هنرجوی دیگر از سراسر کشور ازبین هزار نفر هنرجو جهت شرکت در بیست کارگاه تخصصی آموزشی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران انتخاب شد.

وی افزود: در جوار سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 20کارگاه با موضوعات محوری رئالیسم، مینیمالیسم ،فرمالیسم و تجربه گرا تقسیم شده و هرکدام از این ها در موضوعات هنر، سینما و فیلم کوتاه مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

بایزیدی تصریح کرد : این کارگاهها با حضور اساتید ایرانی و خارجی در مدت زمان 5 روز به صورت تمام وقت و تقسیم بندی شده در تهران از تاریخ 18 الی 23 آبان ماه جهت هدف گزاری و آسیب شناسی فیلم کوتاه برنامه ریزی، برگزار می شود.

رئیس انجمن سینمای جوانان  مهاباد بیان کرد: صلاح عزیزیان هنرجوی ورودی سال 96 دفتر مهاباد دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری و خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی هاژه است و در حال حاضر دوره فیلمسازی دفتر مهاباد مشغول به تحصیل می باشد.

انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های شصت گانه ایران به شمار می رود که در جنوب آستان آذربایجان غربی با سه دهه در حوزه آموزش فیلمسازی مشغول به فعالیت است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد