تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ آبان ساعت ۲۳:۰ بازدید: 2010      نظرات: 0      کد مطلب: 10228
شور و اشتیاق به ورزش مهاباد برگشت

تیم والیبال "کوردبال" حریفانش را شناخت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل تیم والیبال کوردبال مهاباد از نهایی شدن توافقات با صادق امیری جهت به دست گرفتن سکان تیم والیبال کوردبال و حضور پر قدرت این تیم در لیگ دسته یک والیبال کشور خبر داد.

سردار زین العابدین در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: خوشبختانه با پرداخت هزینه های امتیاز توسط برخی هوادارن و حمایت مسئولان شهرستان تیم والیبال مهاباد با نام "کوردبال" در لیگ دسته یک کشوری حضور خواهد یافت و ظهر امروز نیز با پایان قرعه کشی در فدراسیون حریفان خود را شناخت.

وی افزود: هزینه های امتیاز تیم والیبال کوردبال توسط برخی هواداران پرداخت شده و  اسپانسری تیم را یک کارخانه مواد شوینده برعهده گرفته است، همچنین این تیم بصورت ثابت و دائمی در لیگ دسته یک کشور حضور خواهد یافت.

زین العابدین تصریح کرد: هدایت این تیم را صادق امیری برعهده خواهد گرفت و خسرو خداپناه به عنوان کمک مربی و کمال گریده نیز به عنوان سرپرست تیم انتخاب شده اند.

مدیر عامل تیم کوردبال ضمن تاکید بر مردمی بودن تیم کوردبال از دریافت قول مساعد از فرمانداری، شورای شهر و اداره ورزش و جوانان مهاباد جهت کمک به تیم خبر داد.

زین العابدین از تمایل بازیکنان فصل گذشته تیم فرمانداری مهاباد جهت حضور در تیم کورد بال مهاباد خبر داد و گفت: شور و شوق هواداران بسیاری از بازیکنان سالهای گذشته را برای بازی در این تیم مشتاق کرده که از جمله آنها می توان به بیستون پیروت پور و برخی بازیکنان بومی نیز اشاره کرد.

به گزارش هاژه، در آخرین لحظات پس از پیگیری های فراوان، تعدادی از هواداران والیبال مهاباد موفق به اخذ مجوز حضور تیم کوردبال این شهرستان در مسابقات لیگ دسته یک والیبال ایران شدند.این تیم دراین فصل از مسابقات در گروه c و با تیم های راه یاب ملل مریوان، نماینده اصفهان، کاشی کاژه کرمانشاه، شهرداری قزوین و واگن سازی پارس اراک هم گروه است. اولین بازی تیم کوردبال در اراک مقابل واگن سازی پارس خواهد بود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد