تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ آبان ساعت ۹:۵۸ بازدید: 384      نظرات: 0      کد مطلب: 10194

جشنواره اینترنتی بین المللی فیلم سنندج برگزار می شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی اولین جشنواره بین المللی فیلم سنندج در 4 بخش اصلی فیلم کوتاه داستانی، انیمیشن کوتاه داستانی، فیلم مستند کوتاه و سینمای کوتاه کوردی برگزار می شود.

سهراب حسین زاده مدیرعامل شرکت رسانه آونگ نگاره در این باره گفت: پس از 2 سال انجام مطالعات، اجرای زیرساخت ها و اخذ مجوزهای لازم اولین جشنواره بین المللی فیلم سنندج در 4 بخش اصلی فیلم کوتاه داستانی، انیمیشن کوتاه داستانی، فیلم مستند کوتاه و سینمای کوتاه کوردی اقدام به پذیرش آثار فیلمسازان از سراسر دنیا می نماید و آثار راه یافته به بخش رقابتی توسط داوران بین المللی داوری شده و آثار برتر در هر بخش معرفی خواهند شد.

وی افزود: برای برگزاری این رویداد از تجربیات فستیوال های Animaest کرواسی، Krakow لهستان و Dragon Award سوئد استفاده شده و مدیران برخی بخش های این فستیوال ها به عنوان مشاور در کنار Sanandaj IFE خواهند بود.

حسین زاده اظهار داشت: بر خلاف جشنواره های اینترنتی فیلم در دنیا، Sanandaj IFE صرفا یک رویداد اینترنتی نیست و آثار رقابتی در یکی از سینماهای سنندج در چند روز با حضور مهمانان داخلی و خارجی اکران می شود.

مدیرعامل شرکت رسانه آونگ نگاره با اشاره به برگزاری بخشهای جنبی نظیر ورک شاپ، نقد فیلم و نمایشگاه، گفت: پذیرش آثار در جشنواره اینترنتی بین المللی فیلم سنندج بزودی از طریق پلتفرم های جهانی از جمله FilmFreeway و Shortfilmdepot و همچنین وبسایت تخصصی خود جشنواره امکان پذیر خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد در دوره های بعدی این رویداد بتوانند با جذب حامیان مالی و حمایت دستگاه ها و ارگان های مختلف، نسبت به گسترش و توسعه و افزودن بخشهای دیگری مانند بخش محتواهای دیجیتال و واقعیت افزوده اقدام نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد