تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ آبان ساعت ۲۰:۲۹ بازدید: 1611      نظرات: 0      کد مطلب: 10193
از‌ واقعیت تا انکار

مسمومیت بر اثر آب آلوده در روستای دریاس مهاباد


به گزارش پایگاه خبری _ تحلیلی هاژه، تعدادی از کودکان و ساکنان روستای دریاس مهاباد بر اثر مسمومیت روانه بیمارستان شده‌اند.

یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: متاسفانه از ظهر امروز تعدادی از ساکنان روستای دریاس که عمدتا کودک می باشند بر اثر مسمومیت به درمانگاهها و بیمارستان مهاباد منتقل شده‌اند.

برخی از شهروندان در تماس با هاژه علت این مسمومیت را استفاده از منابع آب ناسالم اعلام کرده اند ولی مسئولان تاکنون دلایل اصلی آن را اعلام نکرده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه مردم روستای دریاس از مخزن آب شرب و آبهای سطحی و چاه عمیق برای شرب استفاده می کنند اظهار کرد: به نظر می رسد یکی از منابع آب ناسالم بوده و همین امر باعث مسمومیت افراد شده است.

تالانه دهیار روستای دریاس نیز در همین خصوص در گفتگو با خبرنگار هاژه هرگونه مسمومیت و انتقال افراد ساکن روستا را به بیمارستان مهاباد تکذیب کرد و گفت: برخی افراد سعی دارند با شایعه پراکنی خدمات دولت را کمرنگ کنند.

وی افزود: بیماری افراد تنها مربوط به روستای دریاس نبوده و ممکن است مردم روستاهای همجوار نیز برای معالجه بیماری به بیمارستان مراجعه کنند.

مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد نیز در این خصوص در گفتگو با خبرنگار هاژه اعلام کرد تعدادی از افراد روستای دریاس به بیمارستان مراجعه کرده‌اند و علت مراجعه افراد در دست بررسی قرار دارد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد