تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۴ مهر ساعت ۱۷:۲۷ بازدید: 1990      نظرات: 3      کد مطلب: 10104

شور و اشتیاق را به والیبال مهاباد برگردانید


سردار زین العابدین
 
آخرين خبرها حاكیست که برای مسابقات ليگ دسته ١ واليبال ايران، از ١١ تيم جهت شركت در اين مسابقات ثبت نام بعمل آورده اند و شروع مسابقات نيز سی ام آبانماه اعلام شده است التيماتيوم فدراسيون واليبال ايران به ساير تيمها جهت ثبت نام مهلتي ١٦ روزه اعلام شده است و تاريخ ٩٧/٧/١٩ آخرين مهلت تيم واليبال مهاباد برای اعلام حضوری قدرتمندانه در اين مسابقات معتبر كشوري خواهد بود.
والیبال مهاباد یکی از تیمهاییست که برای پا گذاشتن در این عرصه نیازمند حمایت اسپانسر برای برگرداندن شور و شوق به سکوها است. در چند سال گذشته علی رغم نبود امکانات زیرساختی و مالی کافی موفقیت های جشم گیری را از آن خود کرده و حال در بلاتکلیفی بسر می برد. 
تيمی كه در روز مسابقات چندين هزار نَفَر را به سالن ميكشاند و تاثیر مستقیمی بر پر کردن اوقات فراغت و تخلیه فشار روحی جوانان داشت و حتی پير و جوان و مرد و زن حتي مهاباديهاي مقيم خارج از كشور را به پاي تلويزيون و شبكه جهاني مهاباد ميكشاند و بعد از پيروزي در بازيهاي حساس اشك شوق همگان را سرازير ميكرد اکنون نیازمند حمایت همه جانبه برای رویارویی در این مسابقات است. 
در این شرایط روي سخن دوستداران والیبال با مسئولين و بزرگان و سرمايه داران اين شهر است، آیا شهري با چنين پتانسيل بالا و وجود چنين هواداران بافرهنگ و مشتاق رواست از داشتن تيم محروم باشد!؟
 درخواست عاجزانه و خواهشمندانه، بازيكنان، مربيان اين شهر (كه در يك ماه اخير به هر دري زده اند و ندايي دريافت ننموده اند) و هوادارن این ورزش اين است كه آنها را دريابند و كمر همت را بسته و تا دير نشده و درحد امكان گوشه اي از مشكلات يا اسپانسري اين تيم را برعهده گيرند و مانند چند سال گذشته شور و اشتياق را به سالن چندهزارنفري مهاباد برگردانند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبداللّه. ۱۳۹۷/۸/۶
مهاباد لايق بهترين تيم در ليگ برتر واليبال است چه برسه به دسته يک
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدالله ۱۳۹۷/۷/۹
فقط.توروخدا. اگه درست بشه قدرتمند تر از سالهاي گذشته باشه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سعید قادری ۱۳۹۷/۷/۴
نداشتن والیبال برای شهری مثل مهاباد خوب نیست هیچ دل خوشی نداریم به امیده کمک بزرگان شهر و سرمایه دارن جوانان این شهر چ