تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۳:۰ بازدید: 545      نظرات: 1      کد مطلب: 2000

مهاباد پیشرو در نشست های کتابخوانی استان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز دو شنبه 12 مهرماه نشست کتابخوان در کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد با حضور جمعی از دوستداران کتاب و کتابخوانی برگزار گردید.

این نشست که با عنوان نشست شماره 338 در سالن کتابخانه شیخ شلتوت مهاباد برگزار شد در ابتدا سالاری مسئول کتابخانه با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نشست ها ایجاد روحیه همدلی و توسعه سرانه کتاب و کتابخوانی است اظهار کرد: خوشبختانه نشست ها با استقبال بی نظیر اصحاب فرهنگ و هنر مواجه بوده و انتظار بر این است که این رویه کماکان ادامه داشته باشد.

وی همچنین افزود: کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می گردد.

در ادامه آقایان علی بستانه، عبدالخالق دستمردی، عبدالرحیم سلطانی "هه‌ژێن" و خانمها نسرین حسین نژاد و لاله شاهرخ به معرفی و نقد و بررسی کوتاه در مورد کتاب پرداختند.

همچنین در این مراسم آقای سلیمان محمدیانی کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد با اشاره به اینکه بیشترین جلسات نقد و بررسی استان در شهرستان مهاباد و کتابخانه شیخ شلتوت برگزار شده است اظهار کرد: وجود چنین نهادها و پاتوق های فرهنگی و رسمی فرصت و روحیه ایجاد کار گروهی را در بطن جامعه ایجاد و موجبات افزایش آستانه تحمل پذیری نقد را در جامعه در پی خواهد داشت.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۷/۱۶
جدیدا ثابت شده است شهرهای سنندج ، مریوان ،سقز،بوکان ومهاباد به ترتیب درکارهای فرهنگی حایز رتبه هستند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد