تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر ساعت ۱۰:۴۵ بازدید: 817      نظرات: 0      کد مطلب: 10098

افتتاح نمایشگاه "سیاه قلم قلم نی" در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد از گشایش نمایشگاه هنری "سیاه قلم قلم نی" در تالار وحدت شهرداری خبر داد.

قادر مرادی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از 40 اثر هنری خوشنویسی و طراحی به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: آقای دلشاد اسلوب و فرزندش خانم مژگان اسلوب در این نمایشگاه با تلفیق دو هنر خوشنویسی و طراحی این آثار را خلق کرده اند.

دلشاد اسلوب در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این نمایشگاه 5 اثر تلفیقی، 19 اثر خوشنویسی، 17 اثر طراحی در سبک های رئال و کلاسیک و شیوه نستعلیق و شکسته در خوشنویسی به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: تاکنون در 5 نمایشگاه گروهی شرکت کرده ام و در نگارش دوبیتی های استاد هژار که توسط خوش نویسان ممتاز شهرستان نگارش شده شرکت داشته ام.

اسلوب هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش آثار هنری تلفیق خوشنویسی با هنر طراحی را اعلام کرد و گفت: تلفیق این دو هنر در یک تابلو برای مخاطب چشم نواز تر و لذت بخش تر است.

وی در ادامه از برگزاری دو نمایشگاه دیگر در سال جاری به مناسبت هفته خوشنویسی و سالیاد حلبچه خبر داد و گفت: بیشتر آثار نمایشگاه حلبچه تلفیقی خواهد بود.

دلشاد اسلوب از سال 88 بصورت حرفه ای در هنر خوشنویسی با رتبه ممتاز فعالیت دارد و مژگان اسلوب نیز 1 سال است بصورت حرفه ای در هنر طراحی مشغول به فعالیت است و پیشتر نیز در یک نمایشگاه گروهی شرکت داشته است.

نمایشگاه هنری " سیاه قلم قلم نی" تا تاریخ 5 مهر از ساعت 10 الی 12 و از ساعت 16 الی 20 برای بازدید علاقمندان دایر است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد