تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور ساعت ۱۴:۳۱ بازدید: 487      نظرات: 0      کد مطلب: 10097

موتور «فنی و حرفه ای مهاباد»، روشن است


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، جلسه شورای اداری مرکز مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد با حضور کارکنان و مربیان آموزشی مرکز در محل سالن جلسات برگزار شد.
در این نشست، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، ضمن تقدیر از تلاشهای کلیه همکاران که با همت مضاعف باعث تحقق کامل تعهدات مرکز در شش ماهه اول سال جاری بودند، وضعیت اجرای تعهدات شش ماهه را بیشتر از میزان مورد انتظار ارزیابی کرد.
عباسی یکی از مولفه های راهبردی کارگاههای سازمان آموزش فنی و حرفه ای را اثر بخشی آنها عنوان کرد و گفت: آموزشهای مهارتی موتور محرکه نیرومند جوانان در ورود به بازار  کار است و این آموزشها برای مسن تر ها عصای دست روزهای سخت به شمار می آید.
عباسی ضمن تبریک به همه همکاران که با از خودگذشتگی و روحیه جهادی مرکز فنی و حرفه ای شهر گوک تپه را با دست خالی اما همت پر راه اندازی کردند، استمرار این حرکتها را که تنها در فضای صمیمت و همدلی که از ویژگی های بارز مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد است خواستار شد.
وی ضمن اشاره به محدودیت های اعتباری و کمبودهای موجود یاداوری کرد که خوشبختانه این مشکلات نتوانسته است در انگیزه خدمت رسانی کارکنان مرکز مهاباد خللی ایجاد کند و موتور کارگاهای فنی و حرفه ای مهاباد با قدرت تمام روشن است. استفاده بهینه از این فضای صمیمت و همدلی در رفع مشکلات و دستیابی به اهداف سازمانی، توجه ویژه به بهروری در مصرف حاملهای انرژی و بلاخص با صرفه جویی و بهینه سازی مصرف آب مرکز با اجرای آبیاری قطره ای بصورت پایلوت و راه اندازی گلخانه و باغ مرکز بصورت مشارکتی و ارائه گزارش عملکرد واحدهای مختلف آموزش، سنجش و ارزیابی و واحد اداری به همراه ارائه پیشنهادات و نقطه نظر همکاران مربی و اداری از دیگر نکات برجسته مطرح شده در این نشست صمیمی بود.
در پایان این جلسه با اهدای لوح از دو تن از همکاران خوب و زحمتکش مرکز، آقایان "جواد چمه چمالی" و "یوسف جلفایی آذر" که اخیرا به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند، تقدیر شد.
 
منبع: روابط عمومی سازمان فنی و حرفه ای مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد