تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۸ شهريور ساعت ۱۸:۲۳ بازدید: 1038      نظرات: 0      کد مطلب: 10062

جوابیه هیات ورزشهای رزمی شهرستان مهاباد در خصوص یک مصاحبه


 به دنبال مصاحبه پایگاه خبری هاژه با شمال بالی ورزشکار مهابادی و انتقادات وارده،  هیات ورزشهای رزمی مهاباد با ارسال جوابیه‌ای واکنش نشان داد.


متن جوابیه به شرح زیر است:

آقای جمال (شمال) بالی در مورخه 22/5/97 طی مصاحبه‌ای با پایگاه خبری هاژه مواردی را در خصوص عضویت خود در تیم ملی جمهوری اسلامی و مقام‌های کسب شده و همچنین مواردی را در خصوص ورزش شهرستان مطرح نمودند که علیرغم مکاتبات هیئت ورزشهای رزمی با نامبرده طی شمارەهای 50/1/177 مورخ 22/5/97 و 52/1/177 مورخ 1/6/97 در خصوص ارائه مدارک و مستندات ادعاهای مطرح شده ایشان، مدارک مثبت و قابل استنادی به هیئت ارائه نشد.

لذا برابر مده 23 قانون مطبوعات (هرگاه در مطبوعات مطالبی مشتمل بر توهین یا افترا، یا خلاف واقع و یا انتقاد نسبت به شخص (اعم از حقیقی یا حقوقی) مشاهده شود، ذینفع حق دارد پاسخ آن را ظرف یک ماه برای همان نشریه جهت چاپ بفرستد) و عطف به نامه شماره 11/1/177 مورخه 14/6/97 هیات ورزشهای رزمی مهاباد، خاطر مبارک مدیریت محترم پایگاه خبری هاژه را به موارد ذیل جلب می‌نماید:

1. ادعای آن پایگاه و آقای شمال بالی مبنی بر عضویت فیکس آقای بالی در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران کذب محض می‌باشد. به اطلاع می‌رساند آقای شمال بالی تاکنون نه عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران بوده و حتی به اردوی تیم ملی نیز دعوت نشده‌اند.

2. هیچیک از مسابقات برون مرزی که آقای بالی در آن شرکت دارای تاییدیه شورای برون مرزی نبوده است. بنابراین مسابقات و احکام قهرمانی مربوطه از نظر فدراسیون متبوع فاقد اعتبار و وجاهت قانونی می‌باشد.

3. مستنداتی برای حضور آقای بالی در لیگ دسته یک کشور به هیات ورزشهای رزمی مهاباد ارائه نشده است. بنابراین حضور ایشان در لیگ نیز تکذیب می‌گردد.

4. در خصوص ادعای آقای بالی مبنی بر تاسیس باشگاه ستارگان توسط ایشان، براساس اعلم اداره ورزش و جوانان باستحضار می‌رساند، باشگاهی به نام ستارگان و مدیریت ایشان در این شهرستان فاقد وجاهت قانونی بوده و مجوزی از طرف اداره ورزش و جوانان صادر نشده است.

5. برای روشن شدن افکار عمومی و همچنین اطلاع آن پایگاه محترم که آقای بالی بدون اطلاع و آگاهی وضعیت ورزش شهرستان را (بسیار وخیم و تلف شدن استعدادهای شگرف) مطرح نمودند، براساس اعلام اداره ورزش و جوانان به استحضار می‌رساند ورزش شهرستان مهاباد در سطح استان در حوزه‌های مختلف به لحاظ عملکرد عمرانی، ورزشی، جوانان و همچنین بانوان دارای رتبه برتر استان بوده و شهرستان مهاباد به عنوان شهرستان نمونه در سال 1396 در سطح استان انتخاب شده است. (مستندات بند 5 پیوست می‌باشد)

لذا خواهشمند است مراتب جوابیه این هیات را به سخنان کذب آقای شمال بالی جهت چاپ در پایگاه خبری هاژه اعلام فرمائید.

مزید تشکر و امتنان است.

صدیق عزیزی ـ رئیس هیات ورزشهای رزمی شهرستان مهاباد


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد