تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ شهريور ساعت ۲۲:۲۹ بازدید: 825      نظرات: 0      کد مطلب: 10017

افتتاح دو پروژه روستایی در قرەقشلاق مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، پروژه آسفالت معابر و طرح مقاوم سازی مساکن روستاهای بخش مرکزی مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
بخشدار بخش مرکزی مهاباد در گفتگو با خبرنگاز هاژه اظهار کرد: نزدیک به 64 هزار متر مربع آسفالت با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان در 5 روستای قره قشلاق، دریاس، قم قلعه، قزل قوپی و خورخوره به بهره برداری رسیده است.
سلیمان پاکزاد افزود: مجموع اعتبارات صرف شده برای اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی مهاباد نزدیک به 12 میلیارد تومان است.
رییس بنیاد مسکن شهرستان مهاباد نیز در آئین افتتاح این پروژه ها از افتتاح 70 واحد مسکن روستایی با اعتبار بالغ بر 1 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این تسهیلات بصورت وام به روستائیان اعطا شده است، همچنین مجموع پروژه های افتتاحی که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افتتاح و به بهره برداری می رسد 2 میلیارد و 700 میلیون تومان است.
مهندس سلامت در ادامه با اشاره به تلاش نماینده مهاباد برای تخصیص قیر رایگان به منظور آسفالت معابر روستایی اظهار کرد: نزدیک به 700 میلیون تومان اعتبار برای آسفالت معابر روستای قره قشلاق مهاباد صرف شده و نزدیک به 50 درصد مساکن روستایی مقاوم سازی شده اند.
وی در پایان اظهار کرد: نزدیک به 3 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های آسفالت معابر، طرح های خدماتی و مقاوم سازی مساکن روستای قره قشلاق صرف شده است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد