تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۳ شهريور ساعت ۱۲:۷ بازدید: 1078      نظرات: 0      کد مطلب: 10011

تخصیص بی سابقه اعتبار به بخش ورزش مهاباد/ افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه در اولین روز از هفته دولت، افتتاح و کلنگ زنی دو پروژه ورزشی به نیابت از چند طرح عمرانی ورزشی دیگر صورت گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد با اشاره به اعتبار 40 میلیارد تومانی برای توسعه زیرساختهای ورزشی از کلنگ زنی اولین سالن اختصاصی تیراندازی در شهرستان مهاباد خبر داد.

قرنی مصطفی پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: اولین سالن تیراندازی در مهاباد و سومین سالن اختصاصی تیراندازی استان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و دویست و چهل و پنج میلیون تومان کلنگ زنی شد و چمن مصنوعی فوتبال واقع در حمزه آباد نیز با اعتبار 385 میلیون با ظرفیت اشتغال 4 نفر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: سالن اختصاصی تیراندازی در بازه زمانی 1 ساله به بهره برداری می رسد، زمین روباز چمن مصنوعی اداره ورزش و جوانان در ضلع شرقی پارک پرستار در جوار تپه باستانی نیز با اعتبار 300 میلیون تومان در دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، همچنین سالن ورزشی چند منظوره سیدآباد نیز با اعتبار 1 میلیارد و سیصد میلیون تومان در حال ساخت می باشد که در بازه زمانی 1 ساله به بهره برداری خواهد رسید.

مصطفی پور با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای استاندارد سازی و افزایش سرانه فضای ورزشی در شهرستان اظهار کرد: سالن ورزشی خلیفان که بمدت 20 سال نیمه کاره رها شده بود با تزریق اعتبار 1 میلیارد و هشتصد و سی میلیون تومان به پیمانکار واگذار گردیده که تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پروژه احداث و تکمیل زمین فوتبال چمن مصنوعی و سالن ورزشی شهر گوک تپه نیز همزمان با پایان فاز اول عملیات عمرانی استادیوم آزادی شهر مهاباد به پایان می رسد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد