تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ مرداد ساعت ۱۵:۴۶ بازدید: 958      نظرات: 1      کد مطلب: 9956

جوابییە ادارە ورزش و جوانان مهاباد در خصوص خبر استعفای روسای هیئت‌های ورزشی


 بە گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژە، روابط عمومی ادارە ورزش و جوانان شهرستان مهاباد، پیرو انتشار خبری در تاریخ ۲۰ مردادماه، مبنی بر استعفای تعدادی از روسای هیئت‌های ورزشی در این شهرستان جوابیە صادر کرد. متن جوابیە بە شرح زیر است:
 
مدیر مسئول محترم پایگاه خبری هاژه 
با سلام
احتراما پیرو درج خبری در تاریخ ۲۰ مردادماه، مبنی بر استعفای تعدادی از روسای هیئت های ورزشی در این شهرستان ، صرفا جهت تنویر افکار عمومی به عرض می رساند که استعفای روسای محترم هیئت های بدمینتون ، کوهنوردی و هندبال که عملکرد بسیار خوبی هم داشتند صرفا بدلایل شخصی و بنا به صلاحدید خودشان بوده است.
در مورد هیئت ژیمناستیک با توجه به اینکه ریاست آن نزدیک به سه دهه بود در اختیار یک نفر بود و نظر به درخواست مکرر و کتبی مربیان و جامعه ژیمناستیک اقدام به تغییر گردید.
همچنین در خصوص هیئت بسکتبال با توجه به مشکلات این هیئت بنا به صلاحدید اداره اقدام به انتصاب رئیس جدید گردید و در صورت لزوم نتیجه بررسی مدارک و حسابرسی این هیئت به عرض افکار عمومی خواهد رسید و به اطلاع می رساند این هیئت ورزشکار ملی پوش و نماینده در لیگ های معتبر ندارد و نتایج تیمی ۱۰ سال گذشته صرفا در حد استانی می باشد. 
ضمنا در شهرستان مهاباد ۴۵ هیئت ورزشی فعال وجود دارد که روسای آن بصورت افتخاری فعالیت میکنند و باتوجه به پتانسیل بسیار خوب ورزش مهاباد و داشتن چهره های ورزشی مطرح و مدیر، به منظور بهره مندی از توان مدیریتی تمامی این عزیزان تغییر و تحول در این حوزه امری کاملا طبیعی و بنا به مصلحت ورزش شهرستان و استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصین امر ، اداره ورزش و جوانان به صورت کاملا مستقل و بدون هیچ گونه وابستگی اقدام خواهد نمود.
لازم به ذکر است که اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد بر اساس ارزیابی اداره کل ورزش و جوانان استان در سال ۱۳۹۶ در تمامی حوزه ها (ورزش ، جوانان ، باشگاهها، ورزش بانوان ) و در مجموع رتبه اول استان را کسب نموده است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیامەک ۱۳۹۷/۵/۲۱
بەڵێ ! باوابێ

نظر خود را براي ما ارسال كنيد