تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ مرداد ساعت ۲۲:۲۲ بازدید: 441      نظرات: 0      کد مطلب: 9951

آزمون مکاتبه ای ویژه دهیاران در مهاباد برگزار شد


بە گزارش پایگاه خبری هاژه بە نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مهاباد، روز جمعه ١٩ مرداد ماه ٩٧ آزمون مکاتبەای دهیاران استان آذربایجان غربی در ٦ مرکز تعین‌شدە برگزار شد.
 
رییس سازمان آموزش فنی و حرفەای مهاباد در این بارە گفت:  برابر تفاهم نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با استانداری آذربایجان غربی، اجرای این آزمون به مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های ماکو، خوی، ارومیه، مهاباد، نقده و میاندواب واگذار شد
سلیم عباسی اظهار کرد: در این میان سهم مرکز مهاباد از این آزمون، ۲۶۱ دهیار از شهرستان‌های سردشت، بوکان و مهاباد بود.
وی اضافه کرد: از این تعداد شرکت کننده ۲۵۰ نفر دهیار مرد و تعداد ۱۱ نفر خانمهای دهیار را شامل می گردید که موظف به پاسخگویی به ۱۰۰ سوال چهار گزینه ای بودند.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفەای مهاباد افزود: این آزمون در مدت دو ساعت و در پنج سرفصل، آشنایی با وظایف دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی، قوانین و مقررات حوزه دهیاری ها، قوانین و مقررات ساخت و ساز در روستا، مدیریت پسماند روستایی و مدیریت بحران در روستا، برگزار شد.
عباسی در خاتمه عنوان کرد: به دهیارانی که در آزمون مکاتبه ای دهیاران ویژه آذربایجان غربی، موفق به اخذ نمره قبولی، یعنی حدنصاب۶۰ از  ۱۰۰ نمره ممکن شوند، گواهینامه آموزش فنی و حرفه ای اعطاء خواهد شد.
لازم به ذکر است که  ایرج شجاعی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و هیئت همراه از حاشیه این امتحان و کلیه مراحل و فرایندهای این آزمون، بازدید کردند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد