تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۴:۲۵ بازدید: 475      نظرات: 0      کد مطلب: 9941

پیام فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بمناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، " دکتر شجاعی " بمناسبت فرا رسیدن هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار شهيد محمود صارمي و روز خبرنگار، با صدور پیامی این روز را به همه ی خبرنگاران، نويسندگان، مديران مسئول نشريات، سايت هاي خبري و همه دست اندر كاران عرصه خبر تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
"ن . والقلم و ما يسطرون "
17 مرداد روز پاسداشت تلاش بي‌وقفه انسان‌هاي آگاهي است كه با سلاح قلم در سرزمين آگاهي قدم مي‌زنند. خبرنگاران از آن رو كه حق‌جو و حق‌پويند شايسته تكريم و تحسين هستند.
بی شک این روز پاسداشت کسانی است که همواره برای توسعه می کوشند و با کمترین چشم داشت، بیشترین خطرها را به جان می خرند و به حرمت قلم سعی در نگاشتن حقیقت و مبارزه با باطل دارند.
روز خبرنگار یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و باز تاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند چنانکه امروز روزنامه نگاران فداکار، در پاره ی تن اسلام، فلسطین عزیز، بر رسالت خود پای می فشارند.
در دنیایی که حجم تولید اخبار و اطلاعات گوناگون روز به روز در حال افزایش است و جریان اخبار نقشی بس مهم در توسعه همه جانبه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی دارد، خبرنگاران طلایه داران پیوند شهروندان و دولتمردان در مسیر تعالی و پیشرفت هستند.
بدون تردید حفظ و ارتقای جایگاه خطیر خبر و قلم درجهت تعمق اطلاع رسانی و ترویج و نهادینه کردن فضائل مدنی و اخلاقی در جامعه از سیاست ها و برنامه های محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه در دولت تدبیر و امید می باشد و تحقق این هدف در گرو تعامل و همکاری دو سویه اصحاب رسانه و خبر از یک طرف و حاکمان و دولت مردان از طرفی دیگر است.
حال 17 مرداد را كه به ياد خون‌نگار شهيد محمود صارمي روز خبرنگار نام گرفته است را به روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، همه فعالان عرصه اطلاع‌ رساني و اصحاب رسانه تبريك مي‌گويم و از خداوند متعال می خواهم این عزیزان را در مسیر انعکاس حق و حقیقت، پایدار و در تمامی شئونات زندگی موفق و سربلند بدارد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد