تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۸:۵۷ بازدید: 712      نظرات: 1      کد مطلب: 9935
سخنگوی شورای شهر مهاباد

ایجاد پارکینگ برای تاناکورا جزو اولویت های شهرداری و شورا است


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه سخنگوی شورای شهر مهاباد ایجاد پارکینگ و رونق تاناکورای مهاباد را جزو اولویت های شورای شهر و شهرداری اعلام کرد.
ابراهیم کریمی اظهار کرد: در جلسه ای که با حضور کسبه تاناکورا با شورای شهر و شهرداری به منظور تبادل نظر و ارائه پیشنهادات برگزار گردید با توجه به حساسیت موضوع و احترام به حقوق کسبه و عدم آسیب رسانی به کسب و کار افراد شاغل در این بخش اقداماتی برای افزایش خدمات زیرساختی و جذب گردشگر در مدیریت شهری مهاباد در دستور کار قرار می گیرد.
 
وی افزود: ايجاد مجتمع تجاری و رفاهی در قالب يک ساختمان چهار طبقە (يک طبقه تجاری‌ و سه طبقه پارکینگ) در دستور کار قرار گرفته و درآمد حاصل از یک طبقه تجاری آن صرف ایجاد زیرساخت های خدماتی وگردشگری مجموعه خواهد شد.
 
کریمی تصریح کرد: شهردارى در عرصە هاى مختلف بە رونق بازار تاناکورا کمک خواهد کرد و تا زمانی که اراده عمومی رای به احداث و شروع پروژه ندهد اقدامی صورت نمیگیرد. همچنین شهرداری مهاباد متعهد شده مشکلات تاناکورا اعم از افزایش پله برقی، تامین استانداردهای آتش نشانی، تعمیر سرویسهای بهداشتی و سایر موارد ضروری را در آینده ای نزدیک به اتمام برساند.
سخنگوی شورای شهر مهاباد با تاکید بر لزوم برخوردارى مجموعە تاناکورا از پارکینگ اظهار کرد: طرح مورد نظر نە تنها کمبود فضای پارکینگ را جبران می کند، بلکە برای ایجاد فضای چند برابر ظرفیت بیشتر نیز طراحی شده است.
وی در پایان افزود: شهروندان گرامى در برهە ى فعلى وضعيت شوراى شهر و شهردارى را بيش از پيش دريابند و در این شرایط کمک حال شهرداری که متعلق به خود شهروندان است باشند و اطمينان داشتە باشند تصميم گيرى در حوزه های شهری با خرد جمعى و در نظر گرفتن منافع عمومى انجام ميگيرد. 



ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمید ۱۳۹۷/۵/۱۶
درود بر شرف شهردار خواهشن هرچه سریعتر دست بکار شوید و پروژه را درست کنید و تحویل مردم دهید تا معیشتی برای مردم و کارگران شهرداری شود

نظر خود را براي ما ارسال كنيد