تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۰:۴۹ بازدید: 905      نظرات: 3      کد مطلب: 9930

جزئیات نشست شورا و شهرداری مهاباد با نمایندگان تاناکورا تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نشست اعضای شورای شهر و شهرداری مهاباد با نمایندگان کسبه به منظور حل مشکلات تاناکورای شهر (مجتمع ساحل) برگزار گردید.

علی زرد رئیس هیئت امنا تاناکورا مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه ضمن ابراز رضایت از این نشست اقدامات شهرداری برای حل مشکلات زیر ساختی مجتمع را ارزنده توصیف کرد.

وی افزود: خوشبختانه در جریان این نشست شهرداری با تقبل هزینه، توسعه و احداث مسجد و نمازخانه، تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و همچنین اجرای طرح های ایمنی و امنیتی را برعهده گرفته است و با پایان این اقدامات شاهد افزایش رضایت کسبه و شهروندان خواهیم بود.

زرد ضمن تشکر و تقدیر از این تصمیمات اظهار کرد: احداث 3 مغازه و واگذاری آنها به 3 کسبه به منظور اتصال بخش های قدیمی و جدید تاناکورا اقدام مهمی در راستای رونق بخشی به کسب و کار کسبه در بخش قدیمی است. همچنین اجرای طرح ایمنی اطفای حریق و توسعه امکانات رفاهی برای شهروندان از اصلی ترین مطالباتی است که در حال اجرا است.

وی با ارزنده خواندن اقدامات شهرداری اظهار کرد: پیشتر 4 درب ورودی برای افزایش امنیت مجتمع توسط هیئت امنا تعبیه شده بود و شهرداری نیز هزینه احداث درب ورودی در جنب ترمینال را برای افزایش امنیت مجتمع برعهده گرفته است. همچنین برای رونق و توسعه طبقه بالای مجتمع تعبیه 4 پله برقی و تعویض پله برقی های قدیمی را در دستور کار قرار داده اند.

نماینده کسبه در پایان از توسعه و بازسازی تمامی سرویس بهداشتی های تاناکورا خبر داد و گفت: تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی های مجتمع در حال انجام است و در آینده نزدیک تعمیرات آنها به پایان می رسد و تنها تقاضایی که در این خصوص وجود دارد مکانیابی جدید برای ترانز برق در راسته 1 برای دستریس فازهای A , B به سرویس بهداشتی است.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمید ۱۳۹۷/۵/۱۶
ممنون از شهرداری محترم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند ۱۳۹۷/۵/۱۶
دوستان شورا ،کار اجرائی در این کشور بدون هیچ پیش فرضی صورت میگیرد،خوشبختانه همه مردم این را میدانند و شما هم شاید شنیده باشید ، همین تاناکورای مهاباد که از شاهکار های مهندس که چه عرض کنم کریمیست و دوره ی سه با ساپورت جناب حیدری،!اکنون که با این شرایط اقتصای ایران مسیولین دلسوز شده اند ،وقت آن رسیده که کل کسبه تاناکورا نامه ای به پیک بامدادی بفرستندیا همه تماس بگیرند و موجبات شکایت خود از این ساخت و ساز اشتباه که نماد یک وندالیسم شهری و فساد اقتصادیست به گوش مسئولین تازه دلسوز برسانند زمان آن رسیده که مردم دست بکار شوند و از حق شهروندی خود دفاع کنند،مغازه های دیوار یا فضای عمومی ترمینال هم از همین شاهکار هاست که یک فضای عمومی را برای همیشه از بین میبرند تا نصف حقوق یک ماه پرسنل شهرداری را بدهند ،حقوق الزامیست ولی نه با شهر فروشی،گرچه هدف این معازه ها حقوق پرسنل نیست،الان با این قیمت مشتری خریدار نیست ولی اگر تا یک ماه دیگر به فروش نرسند فامیل دور و نزدیک مفت گیرشان می آید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۷/۵/۱۶
سلام شهرداری فقط تو فکر جیب خودش و بس وگرنه چرا بعد از چند سال اومدن تعمیرات اونم سرویس بهداشتی کن یک تعمیرات کوچک انجام میدن بعداز 20سال هزار تا حرف میزنن راستی آقا شهردار یک مجتمع 1500 واحد تجاری درست کردی چند سرویس بهداشتی دارد حالا هم تو فکر فروختن پارگینک تاناکورا هستی بخدا ظلم به این مجتمع و شهری که جای پارگینک نداره

نظر خود را براي ما ارسال كنيد