تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۱۹:۱۰ بازدید: 727      نظرات: 0      کد مطلب: 9923

سفر غیرمنتظره مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران به مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران بعد از ظهر پنج شنبه 11 مردادماه در دیداری غیرمنتظره وارد مهاباد شد و با مسئولین انجمن هنرهای نمایشی شهرستان به گفتگو نشست.

حمید نیلی در گفتگو با خبرنگار هاژه هدف از سفر به مهاباد را بررسی امکانات، نیازها و مشکلات حوزه تئاتر عنوان نمود و اظهار کرد: جریان‌سازی‌ها در تئاتر باید از استان‌ها و شهرستان‌ها آغاز شود و در این صورت شاهد رشد و ترقی تئاتر کشوری خواهیم بود.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران ضمن سپاس از تلاش‌های انجام شده توسط هنرمندان مهاباد در ایجاد تئاتر حرفه‌ای و تعامل سازنده آنها با نهادها و مردم، از حمایت‌های انجمن نمایش کشور خبر داد.

وی اضافه کرد: اتفاقات خوبی در تئاتر مهاباد رخ داده و ما هم اکنون با هنرمندان پر انگیزه‌ای روبرو هستیم، بنده نیز بنا به وظیفه‌ای که دارم به طور جدی از طریق وزارت ارشاد پیگیر مشکلات حوزه تئاتر مهاباد در خصوص اختصاص بودجه برای سالن و تجهیزات خواهم بود اگرچه امروز نوید تجهیز قریب الوقوع برخی امکانات نظیر نور، گریم و... نیز به انجمن هنرهای نمایشی مهاباد داده شد.

بختیار پنجه‌ای رئیس انجمن هنرهای نمایشی مهاباد و امید خاکپور نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان آذربایجان غربی نیز با ارائه گزارشی از طرح ها و برنامه های آتی خواستار حمایت جدی انجمن نمایش ایران از فعالیت های هنرمندان تئاتر مهاباد و استان شدند.

در این دیدار از طرف آقای نیلی از تلاش‌های دو هنرمند پیشکسوت مهاباد به نامهای سید محمد مسعود سید قادری مکری و ناصر باباییان تجلیل به عمل آمد.

 

 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد