تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد ساعت ۱۳:۳ بازدید: 768      نظرات: 0      کد مطلب: 9892
در گفتگو با هاژه

مجموع اعتبارات ملی و استانی ورزشی شهرستان مهاباد تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد گفت مجموع اعتبارات ملی و استانی در بخش احداث، بازسازی، تکمیل و تجهیز اماکن ورزشی شهرستان مهاباد قریب به 39 میلیارد تومان است.
قرنی مصطفی‌پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: مجموع اعتبارات استانی در بخش ورزشی قریب به 4 میلیارد تومان است که از این مبلغ 1 میلیارد و 846 میلیون تومان به مجموع ورزشی جوانان مهاباد در شهرک فجر پشت مساکن مهر سیدآباد اختصاص یافته و 300 میلیون تومان برای تعمیر و تجهیز سالن حجاب و ژیمناستیک در نظر گرفته شده است.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد در مورد پروژه‌های ورزشی بلوار پرستار گفت: احداث چمن مصنوعی روباز جنب خانه ورزشهای رزمی شهید مالکی با اختصاص 300 میلیون تومان و ایجاد سالن ورزشی تیراندازی جنب پارک پرستار که بودجه 2 میلیارد تومانی برای آن تخصیص داده شده، از مهم ترین پروژه‌ها به‌شمار می رود.
وی در ادامه از تکمیل سالن ورزشی شهر خلیفان که 20 سال از تعطیلی آن می گذرد، خبر داد و گفت: این طرح از آخرین طرحهایی است که در صف بودجه‌بندی استانی قرار می گیرد و 1 میلیارد و 500 میلیون تومان به آن اختصاص یافته است.
مصطفی‌پور در مورد صرف اعتبارات ملی به پروژه‌های ورزشی شهرستان عنوان داشت: دو پروژه تعمیر و تجهیز ورزشگاه آزادی (میدان آبیاری)  و مجموعه ورزشی شهر گوک‌تپه  از محل این اعتبارات تغذیه خواهند شد. کل اعتبار پیش‌بینی شده تا اتمام کامل پروژه مجموعه ورزشی آزادی 25 میلیارد تومان است که جهت افزایش سکوی تماشاچیان به 7 هزار نفر، VIP، خوابگاه و مهمانسرا، چمن مصنوعی و سیستم روشنایی و... هزینه خواهد شد.
رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد در ادامه افزود: در مرحله اول مرمت و بازسازی 5 میلیارد تومان به مجموعه ورزشی آزادی  تخصیص یافته و برای مجموعه ورزشی شهر گوک‌تپه نیز همین مقدار مبلغ در نظر گرفته شده است.
قرنی مصطفی‌پور در خاتمه در مورد این پروژه‌ها و پروژه‌های آتی خاطرنشان نمود: در سال 97 سالن اختصاصی کشتی یکی دیگر از مهمترین پروژه‌های ورزشی شهرستان خواهد بود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد