تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ مرداد ساعت ۹:۲۰ بازدید: 2431      نظرات: 1      کد مطلب: 9887

اخاذی با سوء استفاده از اعتماد دختر جوان بوکانی


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە، فرماندە نیروی انتظامی بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژه از بازپس گیری مقدار ۵۰۰ گرم طلای از دست رفته خانواده بوکانی خبر داد.
سرهنگ محبعلی افزود: در روزهای پایانی تیرماه امسال شهروندی با مراجعه به یکی از کلانتری های شهرستان از به سرقت رفتن مقدار ۵۰۰ گرم طلای خانوادگی خبر داد.
وی گفت: در این خصوص با هماهنگی مقام قضایی پرونده اولیه تشکیل و موضوع با حساسیت ویژه در دستور کارشناسان انتظامی قرار گرفت.
فرمانده اتظامی بوکان تصریح کرد: با بررسی های تخصصی بعمل آمده علت اصلی سرقت و خروج مقدار طلای مورد ادعای خانوده بوکانی مشخص گردید که دختر جوان خانواده اغفال شده و طلاها را وی به فردی داده است. 
سرهنگ محبعلی با اشاره به اینکه دختر جوان توسط پسری هم سن و سال خودش که از اهالی یکی از شهرهای همجوار بوکان بوده، اغفال شده و با قول ازدواج در طی چند مرحله مورد اخاذی قرار می گیرد، سرانجام خانواده دختر متوجه موضوع شده و با مراجعه به کلانتری موضوع را اطلاع می دهند. 
وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی قضایی و دلایل و قرائن موجود متهم اصلی پرونده در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و محل اختفای طلاها شناسایی گردید و پسر جوان به جرم خویش اعتراف، فلذا متهم بهمراه پرونده تکمیلی تحویل مراجع قضایی گردید.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فرزانه ۱۳۹۷/۵/۸
اعتماد ممنوع

نظر خود را براي ما ارسال كنيد