تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ مرداد ساعت ۰:۳۷ بازدید: 1372      نظرات: 0      کد مطلب: 9862

تدابیر شهردار مهاباد برای رونق بازار در تاناکورا


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای اسلامی شهر، شهردار مهاباد از تبدیل مجتمع تجاری در حال ساخت هه‌تاو به پارکینگ طبقاتی خبر داد.

دکتر کامران علیزاده آذر اظهار کرد: با توجه به مخالفت هایی که با احداث مجتمع تجاری جدید در جوار تاناکواری مهاباد صورت گرفت و همچنین ضرورت وجود فضای پارکینگ، مقرر گردید که مجتمع تجاری در حال ساخت هه‌تاو به پارکینگ طبقاتی تبدیل گردد.

وی افزود: این پارکینگ در فاز اول در یک طبقه تجاری و دو طبقه پارکینگ (سقف طبقه آخر نیز به صورت روباز و فضای پارکینگ) احداث خواهد شد و در صورت وجود منابع مالی مناسب در فاز بعدی دو طبقه دیگر نیز به این فضای پارکینگ اضافه خواهد شد.

شهردار مهاباد تصریح کرد: با توجه به نزدیکی این ساختمان به تاناکورا در نظر داریم در جهت افزایش رونق بازاریان از چند مسیر به صورت هوایی طبقه اول مجتمع را به طبقه دوم تاناکورا وصل نماییم که امیدواریم با عملی شدن این طرح بخشی از مسائل و کسادی پیش روی بازاریان در تاناکورا بهبود یابد.

دکتر علیزاده آذر در خصوص تعمیر و ایجاد پله برقی های جدید در تاناکورا نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر 4 پله برقی در مکان های مختلف تعبیه شده و 3 پله برقی دیگر نیز تا آخر پاییز امسال در مسیرهای دیگر تعبیه خواهد شد. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد