تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲ مرداد ساعت ۹:۳۵ بازدید: 932      نظرات: 0      کد مطلب: 9848
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در دیدار با فرماندار مهاباد

نقش آموزش های مهارتی در اشتغال انکار ناپذیر است


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به مناسبت آغاز هفته ملی مهارت، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی به همراه یک هیئت متشکل از رئیس اداره آموزش استان و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد دیدار و گفتگو کردند.
 
محسن مددی با اشاره به آغاز هفته ملی مهارت و اهمیت اطلاع رسانی از خدمات سازمان آموزش فنی و حرفه ای، از فرماندار مهاباد جهت بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای و آشنایی با خدمات این سازمان دعوت کرد.
وی تاکید کرد: مسئولین در این ایام می توانند از نزدیک با مرکز مهاباد و کارگاههای فعال آن آشنا شوند، وی ضمن تقدیر از پشتیبانی و حمایت همیشگی فرماندار از مرکز آموزش فنی و حرفه ای و ابراز توجه ویژه به سازمان در تخصیص اعتبارات تملک دارایی فصل آموزش ،اضافه کرد نقش آموزشهای مهارتی در اشتغال انکارناپذیر است.
 معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد نیز با اشاره به قدمت مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهاباد تاکید کرد که با نحوه و سبک عملی آموزش های مهارتی مرکز مهاباد که بصورت رایگان و شبانه روزی و امکانات رفاهی برای کارآموزان بومی و غیر بومی ارائه می شود از چند دهه قبل آشنایی دارد، فرماندار ویژه مهاباد ضمن اشاره به عدم کسب فرصت شغلی فارغ التحصیلان دانشگاهی بعلت عدم کسب مهارت در دوران تحصیل، ورود به مراکز فنی و حرفه ای برای جبران این خلاء را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی ضروری دانست.
شجاعی آموزش های مهارتی و در کنار آن آموزش های تخصصی کسب و کار را برای هدایت درست و بهینه منابع و افزایش بهروری طرح های توجیهی و یک راهکار مبارزه با هرز  رفت اعتبارات دانست.
توجه به آموزش در حاشیه شهر و سکونت گاههای غیر رسمی شهرستان با برنامه ریزی جهت ایجاد مرکز مهارت آموزی در محله پشت تپ مهاباد و مژده افتتاح عنقریب مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر گوک تپه از نکات پایانی این نشست صمیمی بود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد