تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير ساعت ۱۰:۲۱ بازدید: 2590      نظرات: 1      کد مطلب: 9742

قاتلان سه عضو خانواده بانه ای شناسایی شدند


فرمانده انتظامی استان کوردستان گفت: قاتلان سه عضو یک خانواده روستایی در شهرستان بانه توسط پلیس شناسایی شده و تلاش ها برای دستگیری آنها ادامه دارد.

سردار مسعود خرم نیا روز شنبه اظهار داشت: بنا به گزارش رسیده به یکی از پاسگاه های انتظامی شهرستان بانه در رابطه با قتل، بلافاصله ماموران انتظامی به همراه فرمانده انتظامی شهرستان در محل حاضر شدند.
وی افزود: قتل اعضای این خانواده با تیراندازی از سوی 2 نفر صورت گرفته بود و در پی آن 2 مرد و یک زن (پدر، پسر و مادر خانواده) در محل جان خود را از دست دادند و دختر 15 ساله آنها نیز مجروح شد که به بیمارستانی در بانه منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.
سردار خرم نیا اضافه کرد: براساس اطلاعات دریافتی، انگیزه قتل در این حادثه اختلافات ملکی بوده و طرفین به دلیل همین اختلافات نزد محاکم قضایی دارای پرونده بودند.
وی با بیان اینکه قاتلان متواری شده و متوفیان پس از طی مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شدند، گفت: مراتب برای دستگیری عوامل قتل تحت بررسی و دستور ویژه کار نیروی انتظامی قرار گرفته است.
درگیری و نزاع در یکی از روستاهای شهرستان مرزی بانه منجر به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن یک نفر از اعضای یک خانواده شد.
یک مقام آگاه روز جمعه در این ارتباط داشت: این درگیری ساعتی پیش در خانه باغی در نزدیکی روستای ماسی در از توابع بخش آرمرده شهرستان بانه روی داد.
وی با بیان اینکه پدر، پسر و مادر این خانواده با سلاح گرم کشته شده و دختر 19 ساله شان نیز مجروح است، افزود: هنوز اطلاع دقیقی از علت وقوع این حادثه و هویت قاتل در دست نیست.
این مقام آگاه تاکید کرد: بررسی های پلیس برای یافتن علت این حادثه، هویت قاتل و تلاش برای دستگیری عوامل درگیر این حادثه آغاز شده است.
وی یادآور شد: هم اکنون عوامل انتظامی در محل روستا حضور داشته و اوضاع را تحت کنترل دارند.

 

منبع: ایرنابرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۴/۱۶
بالاخره دختر ۱۵ ود یا ۱۹

نظر خود را براي ما ارسال كنيد