تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۵ تير ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 390      نظرات: 1      کد مطلب: 9738

برگزاری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در دانشگاه پیام نور مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه،آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور امروز جمعه 15 تیر ماه 97 همزمان با سراسر کشور در دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد به عنوان نماینده تام الاختیار سازمان سنجش برگزار گردید.

دکتر خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در این باره گفت: طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری موجود و تجارب ارزنده در برگزاری مطلوب چندین دوره آزمون های سراسری، دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد به­عنوان حوزه اصلی امتحانی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه­های اجرایی کشور انتخاب شده است که صبح روز جمعه 15 تیر ماه 97 داوطلبان شرکت کننده در گروه­های مختلف شغلی با هم به رقابت پرداختند.

دکتر خلیلی افزود: در این آزمون تعداد 3300 داوطلب شرکت نموده­اند که از این تعداد 1730 داوطلب خانم در حوزه امتحانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد و 1570 داوطلب مرد نیر در حوزه اصلی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد بودند.

وی گفت: دانشگاه پیام نور مهاباد برای هفتمین سال متوالی با فراهم کردن محیطی ایمن و توأم با اطمینان خاطر میزبان برگزاری آزمون­های مختلف سراسری است و از آن جا که در این مدت برگزاری آزمون­ها در این دانشگاه همواره از سطح کیفی خوبی برخوردار بوده است در سال­های 93 و 94  از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مرکز برتر برگزاری آزمون­های سراسری انتخاب شده است.

محمدجمال امیر شهبازی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان غربی نیز ضمن ابراز رضایت کامل از نحوه برگزاری آزمون و عملکرد مطلوب عوامل اجرایی گفت: خوشبختانه تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این حوزه امتحانی در حد استانداردهای سازمان سنجش می­باشد.

محمود رکاب ساز نماینده ناظر سازمان سنجش در این حوزه نیز گفت: با توجه به سابقه درخشان مرکز مهاباد در برگزاری آزمون­های سراسری سازمان سنجش و کسب رتبه اول کشوری در چند سال پیاپی و تعامل با سعه صدر و انسجام و همدلی پرسنل و نبود نارضایتی از سوی داوطلبان به عنوان یکی از حوزه های برتر معرفی می­گردد.

لازم به ذکر است که دکتر عاشری رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی، دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد، حاج ماموستا سهرابی امام جمعه فاضل شهرستان مهاباد و دیگر مسئولین شهرستان از نحوه برگزاری این آزمون سراسری بازدید نموده و از امکانات و تدابیر بعمل آمده و حسن عملکرد مجموعه و نظم و انضباط حاکم بر جلسات آزمون ابراز رضایت و تقدیر و تشکر نمودند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رامين مولودي ۱۳۹۷/۴/۱۶
من ديروز در اين آزمون شركت كردم،كلاس هاي دانشگاه پيام نور به شدت گرم بود و هيچگونه وسايل خنك كننده اي براي راحتي داوطلبان در نظر گرفته نشده بود

نظر خود را براي ما ارسال كنيد