تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۴ تير ساعت ۱۵:۳۲ بازدید: 738      نظرات: 0      کد مطلب: 9733

رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد پروژه تغییر کاربری در پارک سید قطب را تکذیب و آن را تشویش افکار عمومی دانست


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، حامد حیدری رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد پنج شنبه ۱۴ تیر اظهار کرد: مسئله تغییر کاربری پارک سید قطب و تبدیل ضلع شمالی آن به مغازه صحت ندارد و شایعات پیرامون آن تشویش افکار عمومی است.
حیدری اظهار کرد: تعریض خیابان طالقانی غربی در طرح تفصیلی و طرح جامع شهری وجود دارد، اما این طرح در دستور کار شورای شهر قرار ندارد زیرا در وضعیت کنونی شهرداری مهاباد نمی‌تواند بودجه ای برای این کار هزینه کند.
وی تاکید کرد: تمامی این مسائل پیرامون شورای شهر عوام‌فریبی و تشویش افکار عمومی است زیرا در وضعیت کنونی شهرداری مهاباد توان پرداخت حقوق کارکنان را ندارد بنابراین تعریض خیابان نمی‌تواند قطعاً در دستور کار قرار بگیرد.
 رئیس شورای اسلامی ادامه داد: در طرح پیشنهادی طراحی در پارک سید قطب مغازه ای وجود ندارد. زیرا تاسیس مغازه در چنین مکانی به هیچ وجه منطقی نیست بلکه در آن طرح مکان هایی به صورت استراحتگاه و آلاچیق  برای مسافران در نظر گرفته شده بود که در حال حاضر اجرایی نشده است.
حیدری اظهار داشت: این پروژه به طور کلی تکذیب می شود و در دستور کار شورا و شهرداری قرار ندارد و اگر زمانی این مورد  در طرح تفصیلی اجرا شد شورا و شهرداری پس از رایزنی ها و آگاهی از افکار عمومی در خصوص آن اقدام خواهد کرد.
منبع: کردپرس


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد