تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۱ تير ساعت ۱۲:۲۴ بازدید: 493      نظرات: 0      کد مطلب: 9708

اولین نمایشگاه گروهی عکس موکریان در مهاباد افتتاح شد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز دوشنبە ۱۱ تیرماە افتتاحیە نخستین نمایشگاه گروهی عکس موکریان با حضور مسئولین و فرهنگ دوستان در تالار وحدت مهاباد برگزار گردید.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اظهار: متاسفانه برای فعالیت های فرهنگی و هنری بودجه و اعتبارات خاصی وجود ندارد و تنها در سال گذشته با پیگیری های نماینده ۵۰ میلیون تومان اعتبار جذب و در اختیار انجمن های زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد قرار گرفت. 
مرادی افزود: حدود ۱۲۰۰ اثر از ۹۵ نفر به بخش رقابت این نمایشگاه را یافته بودند که از این بین ۵۳ اثر از ۳٨ نفر در دو بخش عکاسی با موبایل و عکاسی با دوربین حرفه ای برگزیده شده است. 
چیا حسن خالی از برگزار کنندگان این مراسم نیز گفت: این نمایشگاه با هزینه شخصی عکاسان بر پا شده است و این جای بسی تاسف است که مسئولان از فعالیت های هنری حمایت نمی کنند. 
شهروز صفری یکی دیگر از مجریان برگزاری این مراسم اظهار کرد: دو اصل برپایی کارگاه ها و کلاس های آموزشی و وجود نقد آزاد در جامعه مایه پیشرف این بخش است که امیدواریم عکاسان و هنرمندان به این امر توجه بیشتری داشته باشند. 
رحیم بایزیدی رئیس انجمن سینما جوانان مهاباد از برپایی کارگاه آموزشی عکاسی به مدت ۴ روز همزمان با برپایی این نمایشگاه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد خبر داد و افزود: علاقه مندان می توانند برای حضور در این کارگاه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند. 
در این نمایشگاه آثاری از عکاسان از شهرهای سنندج، سقز، پیرانشهر، بوکان، سردشت، تهران و مهاباد به نمایش گذاشته شده و نمایشگاه از ۱۱ الی ۱۶ تیرماه به مدت شش روز از ساعت ۱۷ عصر الی ۲۲ شب برای بازدید علاقه مندان باز است.
عکس: متین محمدزادهارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد