تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۳۱ شهريور ساعت ۱۵:۵۸ بازدید: 410      نظرات: 0      کد مطلب: 1923

پنج مدال خوشرنگ طلا و نقره بر سینه ورزشکاران کرمانشاهی درخشید


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا مسابقات پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل پس از 10 روز رقابت فشرده میان ورزشکاران جانباز و معلول جهان سرانجام به پایان رسید که در این میان پنج نفر از ورزشکاران کرمانشاهی اعزام شده به این رقابت ها موفق به کسب مدال های طلا و نقره شدند.
 از میان 111 ورزشکار اعزامی کاروان ایران به مسابقات ریو، هشت نفر آن ها به نام های مسلم اکبری، بهنام سهرابی، مسلم خزایی و جاسم بخشی در فوتبال هفت نفره، شهلا بهروزی راد در قایقرانی، محمد خالوندی در پرتاب نیزه، مهران نکویی مجد در پرتاب وزنه و علی الفت نیا در پرش طول اهل استان کرمانشاه بودند.
در میان این ورزشکاران محمدخالوندی در پرتاب نیزه با کسب مدال خوشرنگ طلا و شکستن رکورد جهان بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشت و پس از آن اکبری، سهرابی، خزایی و بخشی نیز با کسب مدال نقره پارالمپیک خوش درخشیدند.
البته نکویی مجد در پرتاب وزنه هم تا آستانه کسب مدال برنز پیش رفت ولی با تنها یک سانتی متر اختلاف نسبت به نفر سوم از کسب مدال بازماند تا در نهایت ورزشکاران کرمانشاهی با کسب یک طلا و چهار نقره عملکرد تقریبا رضایت بخشی از خود به جا گذاشته باشند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد