تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۹ شهريور ساعت ۲۰:۵ بازدید: 1149      نظرات: 3      کد مطلب: 1909

امور آب مهاباد به اعتراض فعالان محیط زیست و مردم در رابطه با قطع تعدادی از درختان محوطه سد مهاباد واکنش نشان داد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به دنبال انتشار عکس هایی از قطع کردن درختان در محوطه سد مهاباد و اعتراض فعالان محیط زیست مهاباد، محمد عبدالهی مدیر امور منابع آب شهرستان واکنش نشان داد و گفت: قطع تعدادی از درختان محوطه بنا به ابلاغیه سازمان آب منطقه ای صورت گرفته است و فقط درختان چنار قطع شده اند.

 

وی در ادامه افزود مدیریت امور منابع آب در شناسایی درختان برای قطع هیچ گونه دخالتی نداشته و تنها درختانی که از سوی کارشناسان و نمایندگان اداره محیط زیست و منابع طبیعی مشخص شده اند قطع می شوند و مدیریت امور آب شهرستان نیز برای قطع کردن درختان مصر نبوده و بنا به ابلاغیه ای که از استان فرستاده شده عمل کرده اند.

محمودزاده نماینده مردم مهاباد نیز با اشاره به اینکه سد مهاباد در نزدیکترین فاصله شهر قرار دارد و همواره این درختان در محوطه به یک نوع زیبایی برای شهر تبدیل شده اند خواستار بررسی بیشتر در این رابطه شد و افزود با توجه به حساسیت سازمانهای مردم نهاد و فعالان محیط زیست و همچنین مردم لازم است با تاملی بیشتر در این رابطه اقدام کنند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

3
0
پاسخ به این اظهارنظر

زاهیر ۱۳۹۵/۶/۳۰
له گوو کاری زیاتر هیچ شتیکی نازانن..مشکلی سابلاغی فه قه ت ئه و پینج شه ش داره بوون ئه ویش آغایان حه لیان کرد
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۶/۳۰
آقای نماینده شهر واقعا این پست و منصب های دنیوی چه ارزشی دارد. به خداوند کریم ارزش این مناصب از چرک دست هم کمتر است.
چرا شما با این آقای ... زد و بند کرده اید چرا به دنبال تغییرش نیستید؟ شما هم اطلاع دارید این اقا به دنبال نابودی کل محوطه جنگلی سد است. .
سایت هاژه پیگیر باشد اینها برنامه دارند
10
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۶/۲۹
اتش سوزی پارسال هم عمدی بود مثل این قطع درختان. دنبال ساخت و ساز در انجا هستند.به هر حال انجا جای مناسبی برای ییلاق .... است که اکنون مدیر و رییس شده اند!!!

نظر خود را براي ما ارسال كنيد