تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت ۱۷:۲۰ بازدید: 616      نظرات: 0      کد مطلب: 8705

مصوب شدن 600 طرح اشتغال با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان در مهاباد


سرپرست اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی مهاباد از پرداخت نزدیک به 20 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در سالجاری خبر داد.

 دانشمند در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: تاکنون 596 طرح با ارزش بالغ بر 150 میلیارد تومان در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مهاباد مصوب شده و نزدیک به 20 میلیارد تومان برای اجرای پروژه ها و طرح های اشتغال در سطح کلان و خرد پرداخت شده است.

وی افزود: بانک رفاه و بانک کشاورزی بصورت جداگانه با پرداخت 10 میلیارد تومان و بانک توسعه تعاون با پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون تومان جزو بانک های اول شهرستان برای پرداخت تسهیلات در زمینه اشتغال و سرمایه گذاری هستند.

وی تصریح کرد: تاکنون 384 طرح در حوزه روستایی و 212 طرح نیز در بخش اشتغال فراگیر در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری با ارزشی بالغ بر 150 میلیارد تومان مصوب شده که این میزان با کارشناسی طرح ها و اعتبارات دستخوش تغییر خواهند شد.

در ادامه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان تعدادی از سرمایه گذاران بخش گردشگری و ورزشی، مشکلات و خواسته های خود را مطرح و برای بررسی در کمیته اشتغال شهرستان مهاباد ارجاع داده شدند.

در پایان جلسه نیز از روسای برخی ادارت و بانکهای عامل که در اشتغال و ارائه تسهیلات بانکی به افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان نقش داشتند تقدیر به عمل آمد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد