تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير ساعت ۱۱:۲۶ بازدید: 579      نظرات: 0      کد مطلب: 8702

کارگاه آموزشی مواد مخدر در مهاباد برگزار شد


بە گزارش پایگاە خبری تحلیلی هاژە روز یک شنبە ۱۰ تیرماە کارگاە آموزش مبارزه با مواد مخدر با حضور تعدادی از خانواده ها و بانوان در فرمانداری مهاباد برگزار گردید.
در ابتدای کارگاه کارشناس بهزیستی مهاباد به ارائه گزارشی از عوامل موثر در افزایش مصرف مواد مخدر در جامعه، انواع رایج آن و راه های پیشگیری از اعتیاد پرداخت.
محمدی در بخش از سخنان خود با اشاره به عوامل گرایش به مصرف مواد مخدر گفت: غیر از عوامل اقتصادی و اجتماعی که از اصلی ترین عوامل اعتیاد هستند، شایعه خاصیت درمانی بودن این مواد یکی دیگر از عوامل در حال افزایش است که سوداگران در حال تبلیغ آن هستند.
کارشناس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی مهاباد اظهار کرد: محیط خانواده در افزایش و یا عدم افزایش میل فرد به مصرف مواد مخدر بسیار موثر است، بر این اساس ضروری است زن و مرد در روابط خانوادگی خود و  فرزندان حساسیت بیشتری از خود نشان دهند.
مسئول امور اجتماعی فرمانداری مهاباد گفت: استفاده از مواد مخدر صنعتی جدید باعث ترویج خشونت در سطح جامعه شده که این امر جرم و جنایت را تقویت کرده است.
صنعتی با اشاره به اهمیت خانواده در آینده فرزندان گفت: والدین حدالامکان محیطی آرام، دوستانه و صمیمی برای فرزندان خود ایجاد نمایند، تا آنان مسائل و مشکلات خود را به محیط بیرون از خانه منتقل ننمایند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد